Komentāri / Opera "Izvirtības hronika". Redzēt tālāk par konfekšu papīriņu
 

11 komentāri

aaha
Nav jāiet, un nav jabojaa sava un citu psihe. Beidziet. ...paši esat psihiski slimi un tad citus gribat pataisīt tādus pašus
13.marts, 17:15 Atbildēt
SSulīgā Anda
Manas mūžam slapjās biksītes ir izvirtību hronika!
13.marts, 17:59 Atbildēt
DDZINTARS VILDE
Dievinu tavas biksītes.
13.marts, 18:14 Atbildēt
SSulīgā Anda
Dzintariņ tu liec man sulot!
13.marts, 18:58 Atbildēt
AAtkal
kārtējā zilo un rozā propaganda, beidziet, jums taču jau pēc pirmizrādes Latvijas iedzīvotāji pateica visu ko par to domā...IESĀLIET SAVU "ŠEDEVRU"!
13.marts, 17:27 Atbildēt
JJo...
Nav jāaiziet uz šāda veida operu, lai saprastu, ka cilvēki ir spējīgi degradēt. Tajā vietā lai iestudētu ko skaistu, tiek rādīts zanķis, kas tā pat ir pārpārēm jau ikdienā. Ja māksla neceļ, bet gremdē, tad graša vērtība tādam darbam.
13.marts, 17:53 Atbildēt
kkagans
Opera ka bija,tā arī palika pederastu mēslu bedre !!!
13.marts, 18:06 Atbildēt
VVai
ja atkritumu sauc par konfekti tas paliek ēdams un nesmird? Ja atkritumu ietin konfekšu papīriņā vai tas paliek par konfekti? Atkritums ir un paliek atkritums!
13.marts, 18:24 Atbildēt
mman patīk kā bifonādē izmantota gaišizaļā krāsa
jā, bļeģ, Hogārta gleznu (vīrels gravēt neprata, nejauc ar Dorē, murmuli) "Pēc kāzām" ciena katrs Barija Lindona skatītājs.
13.marts, 18:58 Atbildēt
ttikumiiba
Apmekletaaju viduu paarsvaraa pensionaari, odnako ! :-) :-) :-)
13.marts, 20:51 Atbildēt
VVinnija Pūka
Šoreiz ar redzēšanas perspektīvu nav nekāda sakara. Recenzente vienkārši uzdod vēlamo par esošo. Katram ir sava bezgaumīgas robeža. Acīmredzot manas prasības pēc estētiska baudījuma ir augstākas. Protams, var izcilus māksliniekus ieģērbt arī celofāna maisos un no tā viņi nekļūs mazāk izcili, bet ja lēts krāšņums ir vienīgais, ar ko režisore spēj pārsteigt, tad nebija vērts pašapliecināties. Skatītājam nav jājūtas neērti svešu ambīciju dēļ.
15.marts, 11:30 Atbildēt