Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

arrow_right_alt Komercziņas

Laiks pavasara darbiem – laiks jumtam?

© Publicitātes foto

Ak, pavasaris! Daba mostas, saulīte spīd un laiks kļūst jaukāks dažādiem mājas un dārza darbiem. Bet ar ko sākt? Pēc garās ziemas, mājas galvenā rota – jumts – būs pateicīgs, ja sāksiet ar to.

Jumta pārbaude: estētiskais un funkcionālais

Kā jumts izskatās pēc ziemas? Vai krāsa vietā? Vai sūnas un citi dabas brīnumi uz tā neaug? Šie ir tikai daži no jautājumiem, kam jāiziet cauri, lai novērtētu vai jumts ir/nav saglabājis savu vizuālo pievilcību.

Bet pats svarīgākais - vai jumts ir saglabājis savas darba spējas?

Ja lietus ūdens vai kondensāts, kas veidojas pie jumta, sāk bojāt griestus un citas vietas mājā, tas ir signāls, ka ir pienācis laiks apsvērt jumta nomaiņu.

Kāpēc apsvērt izvēli par labu tērauda jumtam?

Tērauda jumts, pirmkārt, ir salīdzinoši viegls. Tā svars uz 1m2 ir vien ~4-5kg, līdz ar to iznāk ekonomija uz kokmateriāliem, kas paredzēti latojumam. Otrkārt, krāsu sortiments, kas ir plašs un daudzveidīgs. Treškārt, dažādi materiāla pārklājuma veidi - izvēloties maciņam piemērotāko. Un ceturtkārt, kad tērauda jumts ir savu nokalpojis, to iespējams nodot pārstrādei, par to saņemot samaksu.

Nianses izvēloties piemērotāko tērauda jumta veidu

  1. Latvijas klimatam piemērots materiāla cinka pārklājums tērauda jumtiem ir no 275g/1m2 līdz 350g/1m2. Jo mazāks cinka pārklājums, jo īsāks mūžs būs jumtam un mazāka noturība pret koroziju.

  2. Pievērst uzmanību materiāla biezumam. Ja materiāls būs par plānu, tad kalpošanas mūžs būs īsāks un tā uzstādīšana būs sarežģītāka. Rekomendējamas biezums ir no 0,45mm līdz 0,60mm.

Jumts vai jumta komplekts?

Tā kā mājas jumts nesastāv tikai no viena paša jumta, nosūtot mājas projektu, TOODE Jums aprēķinās personalizētu piedāvājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un Jūsu mājas vajadzībām.

Un līdz 31.05.2024. - pērkot tērauda jumtu TOODE, saules paneļiem 50% atlaide.

Jumts - mājas galvasrota

Jumts ir kā skaista cepure, kas izceļ mājas eleganci un šarmu. Piemērota jumta izvēle var būt aizraujošs process.

Kur iegādāties kvalitatīvu tērauda jumtu?

Pie TOODE! Uzņēmums Latvijas tirgū darbojas jau vairāk nekā 25 gadus, un par savu galveno vērtību vienmēr uzskatījis labu reputāciju, kvalificētus darbiniekus, ilgtermiņa sadarbību ar klientiem un biznesa partneriem.

TOODE centrālais ofiss, noliktava un ražošanas telpas atrodas “Gailenes”, Krustkalni, Ķekavas nov., uz Bauskas šosejas, 700m no Rīga zīmes. Klienti tiek laipni gaidīti arī TOODE filiālēs Liepājā, Tukumā, Jelgavā, Siguldā, Limbažos, Smiltenē un Gulbenē. Un no 2024.gada maija arī Bauskā, Pionieru iela 1k-1, 2.stāvā!

Ja gadījumā Jūsu pilsētā nav TOODE tirdzniecības pārstāvju, esat laipni aicināti uz tuvāko filiāli, kur Jūs sagaidīs zinoši tirdzniecības pārstāvji vai sūtiet savu pieprasījumu uz e-pastu info@toode.lv.