Svētdiena, 24.septembris

redeem Agris, Agrita

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Komercziņas

Godeal24: Šeit jūs varat iegādāties oriģinālo un mūža Office 2021 Pro tikai par €24,25!

© Publicitātes foto

Oriģinālo Windows un Microsoft Office iegāde par lielisku cenu vairs nav neiespējams uzdevums.

Piemēram, ar Godeal24 Office Sale jūs varat iegādāties pastāvīgu Office 2021 Pro licenci par 24.25€ vai oficiālu Windows 10 Pro licenci par 7.25€.

Ietaupiet naudu, pērkot Windows OS un Microsoft Office

Šī ir labākā iespēja iegādāties oriģinālās Windows un Office atslēgas par pārsteidzošām cenām. Bet kā Godeal24 panāca tik konkurētspējīgas cenas? Process ir pilnīgi likumīgs, jo uzņēmums pērk atslēgas vairumā no uzņēmumiem, kuriem tās vairs nav vajadzīgas. Godeal24 pirms pārdošanas pārbauda, vai visas iegādātās licences ir derīgas, savukārt Godeal24 nav fiziska biroja vai noliktavas. Tātad jūs varat iegādāties Windows 10 vai Microsoft Office licences par ļoti saprātīgu cenu.

Jūs varat uzreiz iegādāties pastāvīgo Office 2021 versiju. Office versija 2021 būs pazīstama tiem, kas ir izmantojuši jaunāko versiju, ar zemu apguves līkni. Darba atsākšana pēc jaunināšanas ir vienkārša, un ir pietiekami daudz jaunu funkciju, lai veiktu jaunināšanu. Godeal24 biroja izpārdošana ļauj lielākajai daļai lietotāju iegādāties Office 2021 par zemāko iespējamo cenu. Tātad jūs varat iegūt 100% oriģinālo Office 2021 atslēgu par atlaidi, sākot no 13.05€.

Publicitātes foto

Drošāks veids, kā iegūt darba atslēgu, lai aktivizētu Windows 11!

Iegūstiet savu rentablu komplektu jau šodien! (kupona kods "VDL62")

būs lētāk iegādāties vairāk vairāku atslēgu iepakojumu!

Kā maksāt?

Dodieties uz norēķinu lapu, turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu) un pēc tam aizpildiet "Norēķinu informācija".

Lūdzu, šajā darbībā atlasiet “CWALLETCO” un pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt”

Lūdzu, pārbaudiet savu pasūtījumu un noklikšķiniet uz "Veikt pasūtījumu".

Pēc tam tas pāries uz šo lapu, noklikšķiniet uz "Izvēlēties maksājuma veidus".

Visbeidzot, varat izvēlēties izmantot PayPal, lai pabeigtu maksājumu.

Kāpēc OEM? Kāpēc Godeal24?

Daudzi lietotāji ir ļoti satraukti par Godeal24 piedāvāto zemo cenu, taču jautājums, kāpēc cena ir tik zema? Varat būt drošs, ka šis ir īstais darījums, jo Godeal24 pārdotās licences ir OEM licences.

Tās ir licences, kuras parasti pārdod datoru ražotājiem, lai tie varētu lētāk iegādāties Windows, lai to instalētu savos sērijveidā ražotajos datoros.

Ieejiet Godeal24 tīmekļa vietnē, izmantojot iepriekš norādīto saiti, izvēlieties produktu, kuru vēlaties pievienot iepirkumu grozam, un pabeidziet maksājuma procesu, Godeal24 nekavējoties nosūtīs programmatūras aktivizācijas atslēgu, instalēšanas instrukcijas un pasūtījuma informāciju uz jūsu e-pastu un aizpildīs uzstādīšana saskaņā ar uzstādīšanas instrukcijām. programmatūras jauninājumi un instalācijas, drīzumā varēsiet lietot bez problēmām!Godeal24 ir profesionāla klientu apkalpošanas komanda, kas nodrošina 24/7 tehnisko atbalstu, ja vien iegādājaties produktus Godeal24, varat arī baudīt mūža pēcpārdošanas servisu!

E-pasts saziņai: service@godeal24.com

APMAKSĀTA REKLĀMA