Komentāri / KBL. Pieredzes stāsts: dzīve bez iepirkšanās kā garīga prakse
 

15 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

llapa
Ļoti labs pieredzes apraksts, paldies. iedvesmojos, izņemot melno krāsu apģērbā, man tomēr patīk kaut nedaudz krāsu. Viss pārējais - līdzīgi.
20.novembris 2020, 14:27 Atbildēt
IIlona
Viedi vārdi un gudra sieviete. Esmu arī no tādām. PAtīk brīvība it visā, un neļaušu to bojāt ne ar smacējošām attiecībām, ne ar nevajadzīgiem krāmiem un bezdeluškām, ko mums mēģina iesmērēt uz katra stūra. Ir jādraudzējas ar galvu un veselo saprātu. Bet tas nav viegli, īpaši, ja esi ģimenes cilvēks. Bet ja neesi, easy!!!
Dari ko gribi, nevienam neatskaities par to, kāds tu esi un ko dari. Esi apmierināts un laimīgs ar to, kas ir. Un lietas kalpo indivīdam, nevis kā apliecināšanās statuss, kas ir stulbeņu izdomājums. Jo pieķeršanās ir viena interesanta lieta, kuras bezjēgu var apjēgt tikai neilgu laiku pirms nāves! Un tad atklājas viss tas posts un netīrība, kādu esi sev līdzi staipījis, un, no kuras pat nevar atbrīvoties pie lielām ciešanām.
To parāda arī šī tā saucamā krīze, cik cilvēki ir atkarīgi no citiem, no lietām, utt. Nemāk palikt ar sevi, priecāties par to, kas ir.... Brīžam tiešām nāk smiekli par to cilvēku stulbumu regulāri dancot uz veikaliem un citām vietām, lai apmierinātu savu, ko??? Ego, protams,
Nepieķeršanās un sevis disciplīna nav panaceja, bet normāla, nobrieduša cilvēka izvēle. Bet to tikai saprot ar laiku, ka jau ar mantiņām ir apaudzis tā, ka tās jau smacē nost un nogurdina.
Tagad vispār daudzi sāk vērtēt dažādas lietas savādāk, pieejam mainās. Un tas, protams, priecē.
20.novembris 2020, 14:41 Atbildēt
VValentīns
Involuucija tiek pasniegta kaa gariigaa prakse.
20.novembris 2020, 16:05 Atbildēt
VValentīns
Kopš 1. janvāra neesmu nopirkusi nevienu izstrādājumu (vēl svarīgāk - pat neesmu par to domājusi, un par to man ir neviltots prieks).
##########
Raksts nav par gariigumu, raksts ir par prieka mekleeshanu. Shodienas pasaule, ir prieka mekleetaaju pasaule, jeb juutu un emociju mekleetaaju pasaule. Nav svariigi, kur un no kaa cilveeks sanhem juutas vai emocijas. Svariiga ir veelme sanhemt baudu no taa. Viens sanhem baudu no citu pazemoshanas, cits sanhem baudu no savas pazemoshanas.
Aknas izstraadaa hormonus (informaaciju) jeb bioloģiski aktīvas vielas, kuras pa nerviem tiek nogaadaatas liidz smadzenhu shkhidrumam (shkhidrajiem kristaaliem). Cilveeks redz pasauli un izjuut pasauli, pateicoties shkhidro kristaalu iipashiibaam. Shkhidrie kristaali, sanhemto vai uztverto informaaciju paarveersh juutaas vai teelos. Skatoties televizoru, cilveekam tiek dota iespeeja redzeet uztverto informaaciju, jo ekraans satur shkhidros kristaalus. Liidziigi arii cilveeka acis , "redz" pasauli. Sitienu vai glaastu nervi nogaadaa baudas sanheemeejam (hipotalamusam) un cilveeks izjuut saapes vai maigumu. Juutu razhoshanai tiek tereeta cilveeka (dveeseles) energhija. Speciaala juutu mekleeshana novaajina dveeseli, kas izpauzhas kaa degradaacija. Shodien, 99% procenti cilveeces, teeree dziivi "gariiguma" mekleejumos un nespeej ieskatiities pasaulee, kura pildaas ar izvirtiibu, agresiju un slimiibaam.
21.novembris 2020, 15:44 Atbildēt
UUna
Tas ir labi vai slikti? Esmu domājusi par garīguma meklētājiem, kuri tik ļoti vēlas just prieku, ka viņiem vienalga, kas notiek ar pasauli. Velēšanās nepiedalās, jo slikta enerģētika un sanāk, ka viņus nerūp savas valsts nākotne. Par problēmām pasaulē neuztraucas, jo katram taču sava karma. Bez vai tad, kad mēs pārstājam redzēt pasauli nav tā, ka ļaunais var mierīgi darboties? Vai mūsu garīgums glābj tikai mūs un vai mēs tomēr neesam kaut nedaudz atbildīgi par to, kas notiek pasaulē, jo tās ir mūsu un mūsu bērnu mājas? Šie jautājumi man dažreiz neliek mieru.
28.novembris 2020, 22:19 Atbildēt
iincanti gan
Iepirkšanās kā reliģija, neiepirkšanās kā reliģija, ēdiens kā reliģija, mīlestība pret dzīvniekiem kā reliģija ... Vai būt neticīgam joprojām ir netikums?
21.novembris 2020, 20:09 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Pateicoties ateismam, zinātne attīstījās. Es brīnos, ka sievietei ar doktora grādu nav zinātniskās domāšanas un viņa nav ateiste. Labāk būt ateistam nekā būt kristiešu līdzskrējējam un pakļauties bībeles viltus dievam.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš - Vislatvijas Skaudības Dievs
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
[Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
#ateisms #SkaudībasDievs #Skolnieciņš
29.novembris 2020, 7:00 Atbildēt
EEgo
Interesanti, vai tas viss nav tas pats vecais "ego"?
22.novembris 2020, 0:39 Atbildēt
ddegradācija
"Vieda sieviete",kura ir viena,bez ģimenes un bērniem,klejo pa pasauli,nodarbojas ar dažādām modernām "praksēm",tādējādi apmierinot savu ego un mānot sevi ar "garīgo attīstību"...
22.novembris 2020, 7:50 Atbildēt
DDina
Ja esi viena ,tad kaud kā sevi jāapmierina
25.novembris 2020, 23:00 Atbildēt
UUna
Man patīk šāds dzīvesveids, bet tāds iespējams tikai tad, ja esi viens, bez ģimenes.
28.novembris 2020, 22:19 Atbildēt
SSkaudības Dievs
«Īsumā: man ir 33 gadi, trešdaļu savas dzīves esmu uzņēmēja. Visu mūžu esmu mācījusies, eksperimentējusi un strādājusi ar savām robežām dažādās jomās, jo, manuprāt, tā ir iespējams atrast daudz atklājumu pašai par sevi. Tās ir bijušas gan doktora studijas, braukšana ar dēli lavīnbīstamās vietās, pārgājiens Kolka-Dubulti, ceļošana vienai ar moci pa Eiropu, braukšana trasē ar motociklu, arī gads bez iepirkšanās. Es dzīvoju viena mājā, ikdiena mani nespiež uzturēties plašā sabiedrībā. Esmu estēte ar diezgan augstām dizaina un kvalitātes prasībām, ar biznesa un finanšu izglītību un domāšanu. Man tuvas ir garīgās prakses un reliģijas, bet ne ar vienu sevi neasociēju.» Labāk viņa būtu ateiste. Biznesa domāšana mani smīdina. Astoņus gadus studēt par vecāku naudu nav liela māksla. Iegūt doktora grādu kādā augstākās matemātikas apakšnodaļā, kur visi studē bezmaksas, ir krietni lielāks sasniegums. Lielīties ar pirkto diplomu un sencīšu biezo maciņu nav liela māksla. Inženieros visi studē bez maksas. 2/3 budžeta grupas studentu universitāte izmet. Dzīvot bez iepirkšanās ir nabadzība. Šādi izteikumi par “garīgo praksi” ir ņirgāšanās par trūcīgajām un maznodrošinātajām personām. Trūcīgie pat universitātē nevar studēt, jo par 128,06€ kojas un e-talonu, kā arī ēšanu un apģērbu nevar apmaksās. Protams, var mēģināt tikt pie Sarkanā krusta humpalām (lietota apģērba) pašvaldībā. Taču dažkārt gadās, ka pašas labākās mantas pagastmājas darbinieki nebrāķē sev. Un ne visiem nabagiem grib humpalas dot. Maznodrošināto augšdaļai vel ir cerības uz augstskolas diplomu, ja studē budžetā, bet tas var būt ellišķīgi grūti. Stipendijas jau nabagiem (kaut gan vidējā atzīme vidusskolā bija astotnieka līmenī, kā arī bija godalgotās vietas novada mācību olimpiādēs) nepiešķir. Visdrīzāk dekanāts iedos stipendiju jaunietim no labas ģimenes ar zolīdiem, sabiedrībā cienītiem vacākiem (augsta ranga ierēdnīši, armijnieku augšdaļa), kurš ikdienā un uz mācību ekskursijām braukā ar diezgan labu autiņu. Tāda, lūk, dzīve…
Ar zaļu un kuplu skaudību, Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
[Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
(Skauģu Skauģis)
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs #LatvjuSkaudībasDievs #nabadzība #GMI #TrūcīgāStatuss #trūcīgie #maznodrošinātie #nabagi #trūkumcietēji #SociālāNevienlīdzība #krīze #GribuStudēt #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls
29.novembris 2020, 6:52 Atbildēt
LLuna
Ja pie ikdienas vajadzīgajām mantām ir kosmētika, tad nekur tālu savā attistībā tikusi neesi.
29.novembris 2020, 16:15 Atbildēt
ffdffdfddf
vibrātoru var pasūtīt pa i netu
4.decembris 2020, 10:32 Atbildēt
hheh
Patiesībā viss ir daudz vienkāršāk - ja nekad sev nemelo un zini kas ir prieks un kas to rada konkrēti tev, tad nekādi ierobežojumi sev nav jāliek, jo viss tāpat dabiski sanāks.
Un vēl, dažreiz tomēr jāatļauj sev izdarīt kaut ko impulsīvu lai pa īstam novērtētu kas tev ir nepieciešams - galējības palīdz vairāk izbaudīt normu, bet cilvēki ir dažādi un tas kas ir labi un strādā vienam, tas otram būs nāve.
5.decembris 2020, 11:45 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!