Komentāri / Vaira Vīķe Freiberga: Lai dzīve būtu dzīvojama
 

45 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

vvar piebilst
Cilvēki bieži jauc prieku ar laimi... Laime ir noturīgs, nemainīgs apziņas stāvoklis - īpaša garīga privilēģija, kuru var sasniegt - tai tuvoties tikai ļoti augsti garīgi attīstīts cilvēks - pārcilvēks - Iesvētītais... Un šis apziņas stāvoklis nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem, jo tāds cilvēks spēj atdalīt ārējo fonu no sava subjektīvā - individuālā gara stāvokļa - iekšējās savienības ar Dievu - Absolūtu. To, ko nereti dēvējam par laimi, ir prieks - pārejošs prieks - emocionāls nenoturīgs un mainīgs dvēseles stāvoklis, kurš atkarīgs no astrālā (emociju) ķermeņa.
23.oktobris 2020, 14:29 Atbildēt
tticīgais
Tā arī neesmu ticis skaidrībā vai Freibergas kundze atzīst un orientējas okultajā zinātnē - zina un dzīvo ar to, ka ir reinkarnācija, gara nemirstība, viņpasaule, garu pasaule - smalkā pasaule, karma un citi Dieva - Visuma Galvenā Arhitekta radītie likumi.
23.oktobris 2020, 14:39 Atbildēt
AAivars
23.oktobris 2020, 14:41 Atbildēt
FFēlis
Toties viņai ir liela pensija, dzīvoklis, apsardze, limuzīns un pulkstenis, neskatoties uz to, ka pēc draudziņa Džordža lūguma iznīcināja latviešu valodas nākotni Latvijā, piešķirot krievu valodai neadekvāti lielas fīčas. Vecā ku...!
23.oktobris 2020, 17:13 Atbildēt
BBreksis
Konkrēti kādas fīčas viņa piešķïra?
23.oktobris 2020, 17:16 Atbildēt
tticīgais
Lai dzīvi varētu pareizi dzīvot, ir pa priekšu jātiek skaidrībā kāda ir dzīves jēga - vai cilvēkam ir nemirstīgs gars - vai ir viena vai bezgala daudzas reinkarnācijas (dzīves)... Ja tas nav skaidrs, kā var pareizi dzīvot?
23.oktobris 2020, 14:52 Atbildēt
jjanis
kāda tur dzīves jēga, ja cilvēkam labi attīstīta alkatība? Vaira tam labs piemērs, ja skatās pēc rezultāta.
24.oktobris 2020, 7:45 Atbildēt
TTiga
Tik tak
23.oktobris 2020, 15:02 Atbildēt
nnoteikti
dzīvo dzīvē dzīvu dzīvi, jo dzīve dzīvi dzīvu dara
23.oktobris 2020, 15:03 Atbildēt
vvispār
VVF spēj sapurināt cilvēkus tikai uz vienu lietu, pulksteņu zagšanu!
23.oktobris 2020, 15:41 Atbildēt
bbaziliks
Nevelk viņa ne uz Havela ne Dalailamas ne Gunāra Astras ne Itas Kozakevičas farizmu un uzticamību... Vai viņa tagad arī brauktu 9. maijā uz Maskavu? Ko viņa saka par deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju?
23.oktobris 2020, 15:51 Atbildēt
kkurma
Tas brauciens bija labākais,IZAICINĀJUMS un VARĒŠANA.Cepuri nost.
23.oktobris 2020, 16:06 Atbildēt
KKauns
Tāpēc jau viņu nosēdināja pašās beigās visiem aiz muguras... Tur kur ir viņas īstā vieta
24.oktobris 2020, 6:43 Atbildēt
vvot vot
Tādi izaicinājumi no krievu pasaules ietekmes aģentiem - vatņikiem birst kā no pilnības raga, tāpēc Latvija ir vājākais NATO un ES posms pret Krievijas putinisko impēriju.
23.oktobris 2020, 16:41 Atbildēt
hhi hi
ko tu dirš pastala?!
23.oktobris 2020, 17:36 Atbildēt
vvispār
@ Šodien, 15:41// Ej, kotlešniek. paburzies burziņos bez maskas. Iedzer šņabīti, uzkod kotleti un nezodz nikus. Bet tu, kotlešu masa, spēj sevi sapurināt uz niku zagšanu; D Vecs un dumjš, kurš paliek bērna prātā.
23.oktobris 2020, 16:06 Atbildēt
ppreiber
Izvilkt TAGAD gaismā godu un ciešu zaudējušu personu, kas savtīgumu allaž likusi pāri valstiskumam, ir šī portāla komiski nožēlojama atsprākleniska poza.
23.oktobris 2020, 15:50 Atbildēt
AAgā
kas tas par savārstījumu......."lai dzīve būtu dzīvojama"....?bochēma iet "nācijas tēva" pēdās ar visādām šiem saprotamām jaunlatviešu gudrībām?!Ko klusē Pakulu Ontūns?
23.oktobris 2020, 16:04 Atbildēt
nnor
Paldies.Bija noderīgi palasīt šo interviju.
23.oktobris 2020, 17:40 Atbildēt
KKaža
Nezin,kā jūtas cilvēks,kurš jau sen rezervē tur izraktu bedri,iegūtu pār galvām.
23.oktobris 2020, 17:47 Atbildēt
SSkolnieciņš no vecām kojām
''Šķiet, ja Latvijā ir kāds cilvēks, kas citus spēj motivēt, sapurināt un likt noticēt, ka esam stiprāki, nekā mums pašiem šķiet, tad tā ir bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Traumas ir pārdzīvojamas un pārvaramas – bez mazākās šaubīšanās uzsver prezidente. Un to apliecina viņas pašas pieredze.'' spriežot pēc V.V.Freibergas kundzes pompozajiem un spilgtajiem vārdiem, V.V.Freiberga nekad nav dzīvojusi nabadzībā. Viņai nav nekādas sajēgas kāda ir trūcīgo un maznodrošināto personu dzīve. Vairas kundze ir kā dēle uz valsts kakla. Piesūkusies, parazitē un tusē. Pretīgi klausīties šīs sievietes demagoģijā. V.V.Freiberga dzīvo atrauti no realitātes savā iedomu burbulī. Viņai nerūp parastie pensionāri, kuri izdzīvo ar kapeikām kabatā, jo Vairas kundze ir alkatīga tante. Man šāda ''koučinga specialiste'', kura valstij izmaksā n-tos desmitus tūkstošus eiro gadā nav vajadzīga. Viņa ir tipiska kliķes pārstāve. Viņa barojas no nodokļu maksātāju naudas un pat nekautrējas...
Ar zaļu skaudību, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs
(Skauģu Skauģis)
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs #SkauģuSkauģis #nabadzība #SociālāNevienlīdzība #GMI #simtlatnieki #sintlatnieks #simtlatniece #SimtlatniekaDēls
23.oktobris 2020, 18:04 Atbildēt
OOpaps
Piekrītu, ka cilvēks, kurš dzīvo no mūsu naudas kā tāda karaliene, nemaz nedrīkst vidējam statistiskajam Latvijas iedzīvotājam kaut ko mācīt par dzīvi.
23.oktobris 2020, 18:23 Atbildēt
FFifi
Man bija ļoti interesanti un pamācoši izlasīt. Ne jau velti izcilākā Latvijas prezidente!
23.oktobris 2020, 18:20 Atbildēt
ccaunas cepure
Manuprāt, izcili Latvijas prezidenti bija tikai līdz 1940.g., pēc tam tādi nav bijuši, jo to neatļauj situācija, ka pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas un sarkanā terora pret latviešu tautu nav bijusi arī pilna deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija un starptautiska tiesa pret Kremli - lielkrievu šovinismu - rusisma noziegumiem pret cilvēci. Patreizējā situācijā der tikai pārejas laika kompromisa figūras - prezidenti, kuriem izmisīgi jāmeklē nožēlojami kompromisi starp latviešu tautas un krievu pasaules nacionālajām, ģeopolitiskajām interesēm - jāvelk laiks - jāizliekas par beigtiem līdz Nirnbergai 2 pret Krievijas impēriju un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku novākšanai.
23.oktobris 2020, 18:38 Atbildēt
JJ.V
Superīga intervija!
24.oktobris 2020, 20:47 Atbildēt
jjau varēja
PUBLISKI ATDOT NOZAGTO PULKSTENĪTI
23.oktobris 2020, 20:42 Atbildēt
VVite
es to dāvāšu Vladimiram Vladimirovičam, viņš žīdiem palidzēja atgūt Krimas republiku
24.oktobris 2020, 0:56 Atbildēt
RRokfellera šprices
Vite panikā, sākusies masonu klubu likvidācija, slepkavo veselām ģimenēm
3 reihs šoreiz cenšas nekļūdīties
23.oktobris 2020, 21:49 Atbildēt
ēērce
Te notiek tukša gaisa kilšana, ar uzviju.
24.oktobris 2020, 1:33 Atbildēt
ttas pats
Kas ir Laime?Tas esot mirklis,kuru nevajagot ilgi turēt,lai tas (mirklis)nepārvēršoties nelaimē.
24.oktobris 2020, 4:29 Atbildēt
DDemokrātija
Šie komentāri tikai lieku reizi parāda, cik pretīgi var būt latvieši. > Skolnieciņš no vecām kojām - pats vainīgs, ka dzīvo nabadzībā - skolā slikti mācījās, tūlīt pēc pamatizglītības iegūšanas sāka baudīt dzīvi, tālāk nemācījās, nestudēja un par savu nākotni īpaši nedomāja.
24.oktobris 2020, 7:07 Atbildēt
SSkolnieciņš no vecām kojām
"Šie komentāri tikai lieku reizi parāda, cik pretīgi var būt latvieši. > Skolnieciņš no vecām kojām - pats vainīgs, ka dzīvo nabadzībā - skolā slikti mācījās, tūlīt pēc pamatizglītības iegūšanas sāka baudīt dzīvi, tālāk nemācījās, nestudēja un par savu nākotni īpaši nedomāja.'' kārtējais NATO izcilības centra trollis, kas ar putām uz lūpām aizstāv valdību un mūsu elites pārstāvjus. Kaut gan tieši mūsu elites pārstāvji ieņēma atbildīgos amatus un noteica valstī dzīvi. Mūsu elites pārstāvjiem bija dotas visas iespējas, lai Latvija taptu bagāta, moderna un ekonomiski attīstīta. Taču mūsu elite padirsa visas iespējas uz gaišo nākotni. Latvijā valda nabadzība un augsta sociālā noslāņošanās. Mēs lēni izmirstam. Pie mums ir negatīva dabīgā ataudze. Vai V.V.Freiberga ir gatava dzemdēt vismaz 5 bērnus gadā, lai nodrošinātu valstij nākotni? Diemžēl bioloģiski tas nav iespējams. Un visticamāk viņas bērni arī turpinātu dzīvot uz valsts kakla, izmantojot mātes kontaktus (blatu). Labāk V.V.Freiberga iet uz simtlatniekiem akmens mūri mūrēt vai kokus gar ceļmalām cirst. Esmu students. Universitātē mācās gan bieziem, gan nabadzīgie (maznodrošināto jauniešu augšdaļa, kuriem budžets ģimenē ir ap 320 eiro mēnesī uz cilvēku). Trūcīgi jaunieši nevar pat kojas apmaksāt. Tātad nav nekādi dižie studenti. Biezie uz universitāti un mācību ekskursijām braukā ar privāto transportu. Paralēli mācībām strādāt nevar, jo pēc 2.kursa manā specialitātē studē vien 1/3 no visiem budžetniekiem. Laikam šīs sociālās noslāņošanās dēļ esmu tik skaudīgs.
Ar stipru un nelokāmu skaudību, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
24.oktobris 2020, 8:04 Atbildēt
SSkolnieciņš no vecām kojām
''Šie komentāri tikai lieku reizi parāda, cik pretīgi var būt latvieši. > Skolnieciņš no vecām kojām - pats vainīgs, ka dzīvo nabadzībā - skolā slikti mācījās, tūlīt pēc pamatizglītības iegūšanas sāka baudīt dzīvi, tālāk nemācījās, nestudēja un par savu nākotni īpaši nedomāja.'' Tu mani nepazīsti un Tu nezini kādas man ir sekmes. Sākumā pielaiko Skolnieciņa kurpes, lai varētu runāt par manu dzīvi. Vidusskolās beigās mana vidējā atzīme bija 8, centralizētajos eksāmenos man bija virs 70% katrā priekšmetā. Tik diemžēl universitātē manas sekmes nokritās līdz 6 līmenim. Es skumstu pēc humanitārajiem mācību priekšmetiem, kuru man nav un nekad nebūs. Humanitārajiem maksas studentiem no vidusšķiras ģimenēm mācības ir visīstākā haļava. Es nabadzību neizvēlējos, vienkārši es dzīvoju kroplā sabiedrībā, kuru pārvalda garīgi kropli bezsirži, kuriem nav nedz mazākās empātijas un taisnīguma izjūtas. Ēdušais neēdušo nesapratīs!

Ar stipru un neviltotu skaudību, Skolnieciņš no vecām, dārgām un neremontētām kojām (Skauģu Skauģis)
#nabadzība #BadaSkartāLatvija #KliķesZagļi #SkaudībasDievs #Skolnieciņš
24.oktobris 2020, 8:22 Atbildēt
PPadomjlaika Demokrātija
Ja Skolnieciņš būtu bijis saprātīgs savas dzīves plānošanā, tad viņš pats šodien būtu elitē un nevajadzētu žēli noskatīties uz bagātajiem.
24.oktobris 2020, 10:17 Atbildēt
LLauva
Man viņa vienmēr ir pateikusi. Vienīgā prezidente, par kuru nav bijis jākaunās. Atjaunotajā Latvijā.
24.oktobris 2020, 11:23 Atbildēt
kkāmis
Zaglis aizstāv zagļi, kauns ir maizē apēsts!
24.oktobris 2020, 15:30 Atbildēt
VVaira vairās
Kur foto ar masku?
24.oktobris 2020, 13:00 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!