Komentāri / TŪRISMS: Dzenot Lietuvas tūkstošgades pēdas
 

4 komentāri

HHm
Lietuvieši lepojas ar savas valsts vēsturi. Kā nu ne. Lietuvas dižkunigaitija viduslaikos bija viena no Eiropas varenākajām valstīm.

"BIJA" ir atslēgas vārds.
14.aprīlis, 18:05 Atbildēt
SSelekts
"1000. prove".
14.aprīlis, 20:10 Atbildēt
SSelekts
:) Rečje Pospoļita. Poliju ezoteristi dēvē par Lietuvēnu (Lietuvas ēnu). Ko tas deva? 50/50...Okupanta Vatikāna "Svētā Nevainība, Jaunava Marija", jeb Nevainības prezumpcija. Dodot tautai 50% nederīgās virtualitātes, tā kompensējas ar kungiem paņemto derīgo realitāti. 50 + (-50) = 0. "Pa nullēm".:) Ja jums kas nepatīk, vainīgie enerģētiski esiet tikai jūs.Kapēc tā? Tāpēc, ka atbalstiet cēloni: 12. gs. okupantus.
14.aprīlis, 21:26 Atbildēt
FFishWay
Ceļojot pa Pamario ceļiem uz Mazās Lietuvas pusi, ir jāapmeklē Kinti. Pilsētiņas centrā atrodas bijusī evaņģēliski luteriskā baznīca. Interesanti ir redzēt un pieskarties ķieģeļiem, no kuriem vairāk nekā pirms 310 gadiem ar savās rokām toreizējie mūrnieki uzbūvēja līdzenas Kintu baznīcas taisnstūra sienas. Blakus baznīcai atrodas vecā Kintu evaņģēliski luteriskās draudzes kapsēta. Netālu ir vecā skolas ēka, kura jau skaita ceturto gadsimtu. Kintu skola tika dibināta 1705.g. kā centrālā baznīcas skola.
6.augusts, 10:55 Atbildēt