Komentāri / Režisors Duda Paiva: Antiņš nav supervaronis
 

7 komentāri

vviks
Režisoram nav apmierināts kā Rainis iecerējis un izveidojis lugu. Vienīgais pieļaujamais veids tādā gadījumā sameklēt citu lugu par Sančesu, Vaņu, Jūdu vai ko nu tur šis atrod pr pieņemamu. Vislabāk uzrakstīt pašam, bet nav ko revidēt un izcūkot mūsu klasiku. Pašiem nekas nenāk ne iekšā ne ārā., tikai revidē. Un autoru aizsardzības biedrība ir tikai naudas kāšanai, kur vajadzētu iestātiez pret tiem, kas apzog un izkropļo - Dziļuma Saplēsto krūzi, Raini un vēlun vēl.
23.novembris 2017, 8:38 Atbildēt
UUldis
Principā tas režisors varēja darīt ko grib ar lugu, bet pats savā valstī. Mums pašiem pietiek gudrinieku, kas klasiku sačakarē tā, ka zūd darba jēga. "Zelta zirga" multene tam piemērs. Toties ir arī pozitīvi piemēri, kad ārzemju klasikas darbi, kas pielāgoti vietējām aktualitātēm, pie mums kļūst populārāki nekā to dzimtenē un nezaudē autora ieceres.
24.novembris 2017, 13:18 Atbildēt
BBija
Skumji, bet, diemžēl, fakts..
23.novembris 2017, 10:16 Atbildēt
NNiklāvs
Vēl viens pajoliņš, kam nepielec, ka mistiskais Jēzus un Saulcerīte ir viena un tā pati persona. Dažādas valodās gan sieviešu, gan vīriešu dzimtē: TAUTA.Pedejoreiz to pamodinaja, bet apprecēt neuzspēja. Partijnieki atkal sagrāba varu savās rokas iedeva tautai ar bozi pa galvu un brīvību paraka zem pieminekļa.
23.novembris 2017, 19:54 Atbildēt
NNeslāvs
Mums vajag vairāk tādu mūsdienīgu un eiropeisku izrāžu. Citādi pa Latvijas teātriem dzīvojas okupantu tautības niecības ar skatu uz krievu dzimtcilvēku(vergu) valsts "dižo" pagātni.
23.novembris 2017, 22:19 Atbildēt
jjā,
lieka informācija marksistiskam muļķim ir kaitīga.
Nemaz nav sapratis mākslas jēgu.
24.novembris 2017, 13:12 Atbildēt
NNaudu nav kur likt ?
Kādēl no budžeta finansē migrējošas aizrobežu mākslas niecības ? Pašiem pietiekoši dadz tādu . Tie vismaz ir savējie .
24.novembris 2017, 23:24 Atbildēt