Kamerkoris „Austrums” Rīgas Latviešu biedrībā atskaņos V.A. Mocarta Mazo mesu

Pūpolu svētdienā, 17. aprīlī pulksten 16 Rīgas Latviešu biedrības nama kamerkoris „Austrums” aicina klausītājus uz garīgās mūzikas koncertu „Sanctus”.

Kā norāda viens no kora diriģentiem Pēteris Vaickovskis, šis būs sadraudzības koncerts, kurā piedalīsies arī Zviedrijas pilsētas Umeo koris „Grannlåt”, kas no 15. līdz 18. aprīlim viesosies Rīgā ar garīgās mūzikas programmu: „Koncerts ir veidots divās daļās, iepazīstinot klausītājus ar zviedru komponistu sakrālās mūzikas skaņdarbiem un kopīgi atskaņojot V.A.Mocarta Mazo mesu Re mažorā.”

Mesas atskaņojumā piedalīsies vijolnieki Indulis Cintiņš un Arvīds Zvagulis, čellists Kārlis Klotiņš un koncertmeistars Aigars Reinis (ērģeļpozitīvs).

Izklaide

Kamēr vasara vēl nav galā, grupa “Very Cool People” steigusi atstāt cilvēku apziņā atbilstošas saulainās enerģijas devu ar liegā “soul & pop” stilistikā ieturētu dziesmu “Nevērp prātu” - par savstarpējām un itin romantiskām attiecībām.

Svarīgākais