Reperis Psy izrādās ir alkoholiķis

© Scanpix

Slavenā hita Gangnam Style autors, korejiešu reperis Psy kādā intervijā atzinis, ka nepārtraukti dzerot un viņa labākais draugs esot korejiešu šņabis.

«Ja esmu priecīgs, tad dzeru, ja esmu bēdīgs, tad dzeru. Ja līst, tad dzeru, ja spīd saule, tad dzeru. Ja ir karsts, tad dzeru, ja ir auksts, tad arī dzeru,» 35 gadus vecais mūziķis lepojies intervijā laikrakstam Sunday Times. Viņš piebildis, ka priekšroku dodot korejiešu šņabim, kas ir īsts draugs un partneris, taču ar baudu lieto arī citu stipro alkoholu – viskiju, tekilu, rumu un visu citu. «Vienīgais brīdis, kad man rokā nav glāzes, ir smagie paģiru rīti,» atzinis reperis.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.