Ērgļa vadītais Liepājas koris atgriežas Koru karos

© Jānis Saliņš, f64

Koru karu labdarības raidījumā, kas notika 1. novembrī, par iespēju atgriezties šovā cīnījās pieci līdz šim to pametuši kori - Rīgas, Valmieras, Liepājas, Cēsu un Preiļu.

Kopumā balsošanā piedalījās vairāk nekā 30 000 skatītāju un tas nozīmē, ka katrs no astoņiem koru projektiem saņems to īstenošanai vairāk nekā 3 000 latu.

Pēc skatītāju balsojuma, visvairāk balsis saņēma Andra Ērgļa vadītais Liepājas koris, kurš koru bija spiests pamest pirms nedēļas.

Nākamajā Koru karu raidījumā 8. novembrī būs šova ceturtdaļfināls, kurā ceļu uz 15 000 eiro balvu turpinās Jēkabpils, Madonas, Jelgavas un Liepājas kori.

Izklaide

Horeogrāfs Agris Daņiļevičs, TV seja Ramona Plūme, mūziķis Miks Galvanovskis un uzņēmēja un veselīga dzīvesveida piekritēja Šeila Vanaga ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” ir devušies uz Šrilanku. Šoreiz gides un ceļojuma vadītājas lomā iejūtas skaistā Ramona, un viņa ir iecerējusi aizraujošu aktivitāti - laišanos ar zip-line.

Svarīgākais