"Viking Lotto" laimēts lielākais uzkrājums

 

18.janvāra Viking Lotto izlozē beidzot ir laimēts rekordlielais Laimīgā skaitļa laimesta uzkrājums. Tā kopsummu - 17 332 398 latu savā starpā sadalīs četri Norvēģijas spēlētāji un viens Somijas spēlētājs, kuriem šajā reizē ir izdevies uzminēt visus sešus skaitļus. Katram laimests 2 888 733 latu! Izņemot vienu Norvēģijas spēlētāju, kuram šis ir īpašs veiksmes stāsts.

Uz vakardienas izlozi viņš kļūdas pēc divas reizes reģistrējis vienu un to pašu sešu skaitļu kombināciju. Šī "kļūda" 30 gadīgajam vīrietim no Hordalandes atmaksājās dubultā - viņam pienākas 5 777 466 lati jeb 2 888 733 lati par katru variantu. Tā ir Viking Lotto pastāvēšanas vēsturē lielākā naudas summa, ko saņēmusi viena persona.

Loterija Viking Lotto tiek organizēts, sadarbojoties Norvēģijas, Zviedrijas, Dānijas, Īslandes, Somijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas nacionālajām loteriju kompānijām. Katra valsts šo loteriju organizē nacionālajā līmenī, kopīgs ir vienīgi lielais laimests.

Latvija šim projektam pievienojās pagājušā gada februārī un nepilna gada laikā Viking Lotto ir kļuvusi par populārāko loteriju Latvijā. Lielākais Latvijas lokālais Viking Lotto uzkrājums 5+1 pienākas par uzminētiem 5 skaitļiem + vienu papildskaitli. Tas līdz šim ir uzminēts trīs reizes - pagājušā gada 27.jūlijā kāds vīrietis no Baložiem laimēja 21 061 latu, 31.augustā 19 251 latus laimēja 28 gadus vecais Saulkrastu iedzīvotājs un 28.decembra izlozē 31 087 latus laimēja 49 gadus vecs rīdzinieks.

Latvijas Loto organizē loteriju Viking Lotto, kā arī trīs citas skaitļu loterijas - LatLoto 5no35, Keno un SuperBingo - ar divām papildspēlēm un astoņas momentloterijas. Skaitļu loterijas var iegādāties 600 loteriju on-line terminālos, bet momentloterijas - 1100 tirdzniecības vietās. Visas skaitļu loterijas un momentloteriju Bagātību sala ir iespējams spēlēt arī Latvijas Loto mājas lapā www.latloto.lv.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!