Dziesminieks Imants Daksis nonācis slimnīcā

© F64 Photo Agency

Populārais dziesminieks Imants Daksis ir atcēlis savus tuvākos koncertus un devies uz Gaiļezera slimnīcu, lai savestu kārtībā savu veselību.

Uz skatuves mākslinieks cer atgriezties ap Ziemassvētkiem, raksta mango.lv. Mūziķis neslēpj, ka pēdējo koncertu nospēlējis ar lielām grūtībām – licies, ka kuru katru brīdi atslēgsies.

Veselības problēmas Imantam Daksim sākās novembra sākumā, kad pēc kāda koncerta Teātra bārā viņš zaudējis samaņu, bet no ātrās palīdzības mediķu piedāvājuma doties uz slimnīcu toreiz atteicās. Tomēr pēc pašsajūtas problēmām nākamajā koncertā mūziķis sapratis, ka labāk nejokot, un labprātīgi devies uz Gaiļezera slimnīcu, lai veiktu izmeklējumus un noskaidrotu, kas tad īsti kaiš. Īpaši ilgi bez koncertēšanas viņš gan izturēt nevarēšot, jo skatuve esot tā, kas mūziķim uzlabo pašsajūtu.

Izklaide

Duets “Mantra VIII”, kurā apvienojušās jaunās mūziķes Madara Martinkena un Liene Leitāne, laidis klajā savu otro singlu “Nakts orķestris”. Tā videoklips nevienu neatstās vienaldzīgu – vismaz stiprā dzimuma pārstāvjus noteikti ne...