Dziedātāja un grāmatas “99 tīras domas, kuras izmainīja manu dzīvi” autore Diāna Černe laidusi klajā pirmo savas tā saucamās atziņas dziesmas video ar nosaukumu “Mīlestība ir tad”. Plānots, ka drīzumā iznāks arī Diānas jaunā grāmata, kuras priekštece uzrādījusi pārsteidzoši labus pārdošanas datus.
Diānas Černes atziņas dziesmas būtībā var dēvēt par jaunu žanru mūzikas dzīvē - to pamatā ir atziņas no dziedātājas sarakstītās grāmatas. Tās tapušas teju spontāni, mūziķei pavisam negaidīti sākot klavieru pavadībā izdziedāt domugraudus no savas grāmatas “99 tīras domas, kuras izmainīja manu dzīvi” gan koncertos, gan ierakstos.
Pirmā Diānas grāmata pēc pircēju pieprasījuma pērn piedzīvoja atkārtotu izdošanu, un uz šī panākumu viļņa sākušas plūst arī atziņas dziesmas. Šī jau ir otrā atziņas dziesma, kuru dziedātāja nodod plašākai publikai, ļaujot palūkoties uz ierastām tēmām no svaiga skatupunkta. “Šoreiz no savas grāmatas vēlējos izdziedāt atziņu nr. 91. Tā ir par mīlestību, kura ir visiem it kā tik saprotama, bet tajā pat laikā tik grūti izskaidrojama spēja, kas ir iegravēta visā dzīvajā no sākumu sākumiem,” stāsta Diāna. “Impulsu realizēt savas radošās idejas - pat filmēties sniegā, ko darīju pirmo reizi dzīvē šī video tapšanas laikā! - smeļos, kad lasu savu sekotāju vārdus par to, cik daudz viņiem nozīmē šie domugraudi,” aizkustinājumu neslēpj mūziķe.
Jaunā atziņas dziesma ierakstīta “White Wide Studio” pie Jāņa Narbuta. Video filmējis un montējis Kaspars Kambars. Pie klavierēm - pati Diāna.