Noderīga informācija Saullēkta koncerta apmeklētājiem

© f64.lv, Gints Ivuškāns

Uz Saullēkta koncertu, kas 14.jūlijā plkst.4.30 no rīta norisināsies Dzintaru pludmalē, no Rīgas Jūrmalas virzienā būs pieejams speciāls rīta vilciens.

14.jūlijā plkst.4.30 no rīta Dzintaru pludmalē norisināsies "Saullēkta koncerts", kuru jūras krastā sniegs Elbas Filharmonijas vadošā ērģelniece, par ērģeļu karalieni dēvētā Iveta Apkalna.

Viņas veidotās, nu jau par tradīciju kļuvušās saullēkta koncertu programmas allaž izceļas ar pārdomātu saturu un dramaturģiju, bet izvēlētie skaņdarbi organiski sabalsojas ar dabas skaņām un pakāpeniski sagatavo saullēkta brīnumainajam mirklim, dāvājot neaizmirstamu klausīšanās pieredzi.

Lai koncerta apmeklētājiem no Rīgas puses padarītu ērtāku nokļūšanu Dzintaru pludmalē, pasažieru pārvadātājs "Vivi" 14.jūlijā pulksten 3.24 ir norīkojis vilcienu reisā Nr.6365 Rīga-Dubulti, kas apstāsies visās pieturās šajā maršrutā, izņemot "Depo". Nokļūšanai uz šo vilcienu uz 3. perona būs atvērta Rīgas Centrālās stacijas ieeja A tunelī.

Apskatīt vilciena atiešanas laikus no katras pieturas un iegādāties e-biļeti iespējams "Vivi" tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē.

Ieeja Saullēkta koncertā ir bez maksas.

Izklaide

Latviešu teiciens vēsta, ka ragavas taisa vasarā, ratus – ziemā, bet par nākamā gada ziemā gaidāmo dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” finālceremonijas norisi jāsāk kašķēties šī gada vasarā. Vai kaut kā tamlīdzīgi. Pamatīgu virmošanos par “MB” nolikuma jautājumiem šajās nedēļās sarīkojusi dziedātāja Agnese Rakovska (jeb Rozniece).

Svarīgākais