Porziņģim būs nepieciešama operācija

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņģim būs nepieciešama operācija, vēsta mediji.

Porziņģis ar Bostonas "Celtics" vienību pirmdien izcīnīja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempiontitulu, Porziņģim kļūstot par pirmo Latvijas basketbolistu - NBA čempionu. Sērijas otrajā spēlē Porziņģis guva retu pēdas savainojumu, kas viņam neliedza atgriezties piektajā mačā.

Kā sociālās tīklošanās vietnē "X" raksta ESPN žurnālists Tims Bontempss, Porziņģis medijam teicis, ka šī savainojuma ārstēšanai būs nepieciešama operācija un pāris mēnešus ilgs rehabilitācijas process.

To, ka Porziņģim būs nepieciešama operācija, viņš teicis arī šobrīd Bostonā uz vietas esošajam Latvijas Televīzijas žurnālistam Reinim Ošeniekam. Kā raidījumā "Rīta Panorāma" teica Ošenieks, Porziņģis gan pagaidām nevarējis atbildēt, kad tiks veikta šī operācija.

Latvijas basketbola izlasei jūlija sākumā Rīgā paredzēts Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs, kurā uzvarot, pēc nepilna mēneša būtu jāpiedalās arī Olimpiādes turnīrā.

Izklaide

Īsi pirms bēdīgi noslēgtā olimpiskā kvalifikācijas turnīra basketbolā mūziķis Aivars Birzmalis izdevis jaunu dziesmu “Basketbola vasara”. Tā ir kā veltījums visiem esošo un topošo basketbolistu vecākiem, kuri noteikti saklausīs dziesmā kādu pazīstamu stāstu, kā arī ikkatram, kuram šis sporta veids ir tuvs, un, protams, visiem basketbolistiem.

Svarīgākais