"Jauno Jāņu Orķestrim" viss jauns - dziesma, video, albums

© Publicitātes foto

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, jaunfolka grupa “Jauno Jāņu Orķestris” jeb JJO izdevusi jaunu studijas albumu “Deju dziesmas”, kurā apkopotas ilgākā laikā tapušās, latviešu skatuviskajai dejai radītās kompozīcijas.

Jaunā albuma iznākšanas priekšvēstnesis ir jauna dziesma “Ko tu raudi, līgaviņa” un tās videoklips. JJO albumā “Deju dziesmas” apkopota latviešu skatuviskajai dejai radīta mūzika, komponēta vairākiem dejas notikumiem: XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku latviešu skatuviskās dejas lielkoncertam “Balts”, Kurzemes kultūrvēsturiskā novada jaundeju koncertam “Zelta zemes vidiņā”, deju uzvedumam “Malienas mantojums”, kā arī deju ciklam “Mālpils kadriļa”. Tās papildina jau iepriekš publicētas JJO dziesmas “Div’ svecītes” un “Kur tu biji, alutiņ”, kā arī jau minētā jaunā dziesma “Ko tu raudi, līgaviņa”.

Izklaide

Īsi pirms bēdīgi noslēgtā olimpiskā kvalifikācijas turnīra basketbolā mūziķis Aivars Birzmalis izdevis jaunu dziesmu “Basketbola vasara”. Tā ir kā veltījums visiem esošo un topošo basketbolistu vecākiem, kuri noteikti saklausīs dziesmā kādu pazīstamu stāstu, kā arī ikkatram, kuram šis sporta veids ir tuvs, un, protams, visiem basketbolistiem.

Svarīgākais