"Saldus Saule" trumpī liek Detlefu, "Sudden Lights", Fiņķi un "Dzelzs vilku"

© Publicitātes foto

Saldus pilsētas Kalnsētas parkā no 26. jūlija vakara līdz 28. jūlija rītam norisināsies senākais joprojām notiekošais Latvijas festivāls “Saldus Saule”.

Piesakot festivālu “Saldus Saule”, tā organizatori min, ka pasākumā “šogad uzstāsies nesen koncertēt atsākušais Detlefs, populārā poproka apvienība “Sudden Lights”, poētiskais reperis Fiņķis, kā arī leģendārie “Dzelzs vilks”, “Līvi”, Fēlikss Ķiģelis un daudzi citi”.

Pārskatot šo “daudzu citu” sarakstu, nākas konstatēt, ka tajā ir ne mazāk spēcīgi vārdi. Piemēram, piektdienas programmā pieteikti “Skyforger”, “Inokentijs Mārpls”, “Satellites LV”, “Rīgas Modes”, “Pirmais Kurss” un “The Factor”, savukārt starp sestdienas dalībniekiem redzami arī “Carnival Youth”, “Indygo”, Lapsene, “Baložu Pilni Pagalmi” un “Čipsis un Dullais”.

No piektdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam pļavā pie Cieceres upes būs pieejama festivāla telšu pilsētiņa, VIP zona, notiks atrakcijas, būs festivāla gadatirgus, kā arī “silent disco”, bet “visam pāri - festivālam “Saldus Saule” raksturīgā kopā būšanas, mūzikas, vasaras un dzīves svinēšanas sajūta.”

Izklaide

Samērā nesen izveidotā modernā metāla grupa “Nettletie” ar lepnumu paziņojusi par sava debijas albuma “The Call of the Baltic Void” izdošanu - tas noticis maija pēdējā dienā. Ducis dziesmu kopumā 45 minūšu garumā - nav slikti tikai gadu pastāvošai blicei!

Svarīgākais