Elīna Didrihsone atklāti dalās par "lielo sāpi" savā laulībā

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Jauna diena, jauni piedzīvojumi Dubaijā – kamēr šovā “Slavenības. Bez filtra” Naura Didrihsona draugs metas viņu aizstāvēt un uzskata, ka attiecībās jāpanāk kompromiss, Elīna iekarst un atklāti dalās par "lielo sāpi" savā laulībā.

Kamēr Elīna ar savu darbinieci prāto septiņus interesantus faktus par sevi, ar kuriem padalīties ar saviem sekotājiem, uzņēmēja atklāj, ka viņa vienmēr Naurim saka nē. To dzirdot, šis tas sakāms ir arī Naura draugam: “Tu parasti bezjēdzīgi sacepies, tad nolaid tvaiku un beigās saproti, ka nav nemaz tik sūdīgi.” Elīna ir šokēta par dzirdēto un saka, ka viņa par šo var padiskutēt un atklāt savus argumentus jebkurai situācijā, kad ir nācies ar Nauri sastrīdēties.

Tikmēr Naura draugs liek priekšā piemēru, ka Elīna pārmet Naurim par to, ka viņš nododas dažādām aktivitātēm. “Es tev varu pateikt, kāpēc. Man z***bal, ka viņš lieki tērē naudu! Varbūt es sacepos tā iemesla dēļ, ka mums nav vienlīdzīgas darba stundas. Es strādāju no rīta līdz vakaram, bet viņš kādas 2-3 stundas dienā, nu tā kārtīgi. Un tad viņš man pasaka, ka vakarā brauks ar džekiem basīti uzspēlēt, vēl kaut ko, un ka man jāpieskata Džeisons. Protams, ka es sacepšos!” savās sajūtās dalās Elīna.

Par ko vēl Naura draugs pārmetīs uzņēmējai?

Izklaide

Ar jaunu dziesmu “Atpakaļ sauc” klajā nākusi Diona. “Singls vēsta par dzīves attiecību ironiju, kad nereti cilvēki alkst viens pēc otra, bet katrs citā laikā, kas nekad nesaskan abiem kopā,” ziņo dziedātājas komanda.