Patrishai iespaidīga dziesma un skarbs videoklips

© Publicitātes foto

Dziedātāja Patrisha (Patrīcija Ksenija Cuporijanoviča) nodevusi klausītāju vērtējumam jaunu dziesmu “Pilsēta no lauskām”, kas vēsta “par cīņu ar iekšējiem pārdzīvojumiem un grūtu brīžu pārvarēšanu.” Līdz ar jauno skaņdarbu tiek prezentēts arī tā videoklips.

Dziesmas “Pilsēta no lauskām” vārdu autori ir pati Patrisha un Dagnis Roziņš no grupas “Citi Zēni”, bet mūziku sarakstījuši Patrisha, Dagnis Roziņš un JJ Lush (Jānis Jačmenkins), kurš ir arī dziesmas producents. “Dziesmā tās autori centušies aprakstīt sajūtu, kas raksturo iekšējo cīņu ar savām domām, kuras nereti piemeklē un vajā katru, kā arī skumjajām sajūtām, kas rodas savu dzīves notikumu ietekmē vai līdzpārdzīvojot citiem,” tā to piesaka Patrishas komanda.

“Pilsēta no lauskām” ir enerģisks un pārliecinošs, taču vienlaicīgi arī niansēti smalks popgabals pēc Patrishas pašiem labākajiem paraugiem, un arī videoklips ar savu tiešumu pārsteigs (vai pat šokēs) jau no pirmajiem kadriem. Rezumējot - Patrishai atkal padevies ļoti labs darbs!


“Dienā, kad braucu uz studiju, lai radītu šo dziesmu, vēroju cilvēkus Rīgas centrā,” atminas Patrisha. “Redzot ikdienišķas, taču katram cilvēkam dziļi personiskas ainiņas, aizdomājos par to, ka, neraugoties uz katra iekšējiem pārdzīvojumiem, pats svarīgākais ir tas, ka pie mums valda miers. Mēs katrs varam baudīt savu dienu - kāds nesteidzīgi ēdot smalkmaizīti, cits vērojot skatlogā grāmatas, taču paralēli mūsu realitātei citur pasaulē cilvēki šobrīd iet cauri šausmām un sāpēm.”

Patrisha norāda, ka ikviens no mums taču vēlētos piedzīvot mazāk sāpju un rūgtuma, bet vairāk prieka, miera un saticības, tādēļ dziedātāja aicina atcerēties, ka “pēc grūtiem mirkļiem ir iespējams atkal izkāpt saules gaismā, sajust vēja brīvību, vieglumu un turpināt cīnīties par savu dzīvesprieku.”

“Es vēlētos, lai dziesma un tās vēstījums kalpo kā atgādinājums tam, ka mēs visi saskaramies ar situācijām vai cilvēkiem, kas mums sagādā vilšanos, un tas var mūs lauzt, radīt nepārliecību un raisīt jautājumus par dzīvi. Tajā pašā laikā ir jāatceras, ka arī grūtie brīži ir pieredze, kas mums ļauj atklāt un nostiprināt savu personību, uzskatus un viedokli, vienlaikus saglabājot turpmāko cīņas sparu,” tā Patrisha.

Dziesmai “Pilsēta no lauskām” tapis arī videoklips, kuru veidojusi režisore Svetlana Licova ar savu komandu. Videoklipa ideja bijusi “parādīt, kā dzīves gaitā mūs ietekmē ziņas, cilvēciskās programmas, ārējie apstākļi un sabiedrības viedokļi, kas liek mums pazaudēt savu patieso būtību un aizmirst, ko patiesībā jūtam mēs paši.” “Mūsu iekšējais “es” tiecas pēc brīvības un šī cīņa par atbrīvošanos kļūst par centrālo klipa tēmu. Sadarbība ar Patrishu un viņas komandu bija īsts prieks, Patrisha pilnībā nododas procesam filmēšanas laukumā! Filmēties 12 stundas pēc kārtas aukstos apstākļos nav viegls uzdevums, bet Patrisha pat nemanīja šīs grūtības. Viņas radošā enerģija un iekšējā uguns tiešām ir iespaidīga!” savu apbrīnu izsaka Svetlana Licova.

Izklaide

Ar jaunu dziesmu “Atpakaļ sauc” klajā nākusi Diona. “Singls vēsta par dzīves attiecību ironiju, kad nereti cilvēki alkst viens pēc otra, bet katrs citā laikā, kas nekad nesaskan abiem kopā,” ziņo dziedātājas komanda.