Markus Riva turpina gūt panākumus Polijā

© Publicitātes foto

Dziedātājs Markus Riva izdevis jaunu singlu “Too late for love”, kas ir jau otrā dziesma, ko mūziķis izdod sadarbībā ar ierakstu kompāniju “Warner Music Poland”, tai sekojot pērn izdotajam veiksmīgajam hitam “One night”.

Markus Rivas talanta cienītāji (un varbūt ne tikai viņi) dziesmā “Too late for love” noteikti atpazīs nesen Latvijā iznākušo dziesmu “Mīlēsim vēl”, kas radīta kopā ar poļu producentu Myszkovski (Leonu Miškovski). Tagad dziesmai tapusi versija angļu valodā, un tā piedzīvo pirmizrādi starptautiskajā arēnā. Kopā ar dziesmu publiskots arī vasarīgs videoklips, kas tapis tepat Latvijā, un kura režisors ir ilggadējs Markus sadarbības partneris Pāvels Trebukhins.

“Ļoti priecājos, ka sadarbība ar Myszkovski turpinās un dziesmu atzinīgi novērtējuši arī “Warner Music”,” priecājas Markus Riva. “Man kā mūziķim šis ir nozīmīgs solis un iespēja gan popularizēt savu mūziku, gan arī savu valsti ārpus tās robežām”.

“Radīt dziesmu, kas spētu uzrunāt divas dažādas nācijas, bija aizraujoši un arī gana izaicinoši,” atzīst Myszkovski, “taču sastrādāties ar Marku ir ļoti viegli un patīkami. Man šķiet, mums izdevās!”

Izklaide

Prieki Latvijas mūzikas vēstures cienītājiem un plašu kolekcionāriem - džeza mūzikas izdevniecība “Jersika Records” laidusi klajā kvarteta 2R+2B jeb trompetista Gunāra Rozenberga, saksofonista Raimonda Raubiško, basista Borisa Banniha un bundzinieka Vladimira Boldireva uzstāšanās 1978. gada Tbilisi džeza festivālā ierakstu.