TV ekrānos ar “Zaļajiem pirkstiņiem” atgriežas Rūta Dvinska

© Publicitātes foto

No 18. maija kanālā TV3 atgriežas dārza padomu raidījums “Zaļie pirkstiņi”, pie kura vadības stūres atkal būs Rūta Dvinska.

Dārza brīnumdarbu cienītāji no maija vidus atkal varēs kopā ar nerimstoši zinātkāro “Zaļo pirkstiņu” vadītāju Rūtu Dvinsku doties atklāt jaunas dārzkopības zinības, kā arī tikties ar dārzkopības jomas ekspertiem un dārza veidošanas entuziastiem.

“Priecājos, ka jaunajā raidījuma sezonā raksim arvien dziļāk! Ja iepriekš apskatījām dārza darbus no sezonas sākuma līdz pilnbriedam vispārīgāk, tagad tam visam ķersimies klāt detalizētāk un pamatīgāk. Gribas domāt, ka šī sezona būs aktuāla ne vien tiem, kuri, tāpat kā es, ar daudziem dārza darbiem vēl ir “uz jūs”, bet arī jau pieredzes bagātiem dārza entuziastiem, kuri varēs smelties iedvesmu un ieviest savos dārzos modernus un interesantākus dārza risinājumus,” tā Rūta Dvinska.

No raidījuma anotācijas: “Arī šajā sezonā raidījumā uzzināsim daudz vērtīgu padomu par to, kādus krāšņumaugus un garšaugus izvēlēties, uzzināsim, kādus dārza uzturēšanai nepieciešamos instrumentus un palīgierīces iesaka speciālisti, kā arī smelsimies iedvesmu, viesojoties īpašos dārzos. Tāpat šogad raidījumā izzināsim arī dārza atkritumu utilizēšanu un pārstrādi, dīķa plānošanu un ierīkošanu, dārza laistīšanas sistēmu iespējas, koku un krūmu špalierēšanu, kā arī akmens dārzu un pat kapu zonas labiekārtošanu.”

Izklaide

Ēriks Palkavnieks, kurš daudziem pazīstams no TV ekrāniem (it īpaši ar savu atraktīvo frizūru), kopā ar draugiem apvienojies grupā “Popkorni” un piedāvā klausītājiem vasarīgu dziesmu “Netveramā”.

Svarīgākais