Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_right_alt Izklaide

Atzīmējas jauns smagās mūzikas projekts - “Karaliste”

© Publicitātes foto

Smagās mūzikas projekts “Karaliste” klausītājiem piedāvājis savu pirmo singlu “Un tā katru dienu”. Pēc debijas dziesmas spriest par šī projekta nākotni laikam būtu pāragri – ir interesanti, taču jāpagaida mūziķu turpmākie soļi.

Grupas “Karaliste” pamatsastāvā ir ģitārists Didzis Upens un basģitārists Kristaps Kupšāns, bet dziesmas ierakstā vēl piedalījušies arī bundzinieks Roberts Kočots (manīts “Nova Koma” rindās) un Kristiāns Laizāns (“Red Lung”) kā vokālists un vārdu autors.

Dziesma tapusi studijā “Gateris” 2022. gada rudenī. Tās pamatā ir projekta dalībnieku ieceres, kuras dažādu iemeslu dēļ palikušas nerealizētas viņu iepriekš pārstāvētajās muzikālajās apvienībās, kā arī ieraksta procesā radušās idejas, kas īstenotas, pieaicinot citus mūziķus no draugu loka. Ieraksts veidots skaņu inženiera un producenta Jāņa Kalvāna vadībā.

““Un tā katru dienu” caurstrāvo domas par atkārtošanos un neizbēgamību no jau zināmiem galamērķiem, uz kuriem tiecamies par spīti tam, ka skaidri zinām, kur tas rezultēsies. Tas arī atspoguļojas dziesmas muzikālajā izpildījumā, panākot sapnim līdzīgu, hipnotizējošu sajūtu,” tā šo dziesmu piesaka “Karalistes” pārstāvji.