Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_right_alt Izklaide

Pēc ilgākas pauzes atgriežas dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene

© Publicitātes foto

Pēc ilgākas radošās pauzes ar jaunu dziesmu “Daļa manis” atgriezusies savulaik dziedošo ģimeņu šovā iepazītā Milleru-Balandīnu ģimene, pie viena piedāvājot singlam arī skaistu video stāstu.

Dziesmas “Daļa manis” mūzikas un teksta autors ir Raitis Balandīns (ģitāra, vokāls) - tā sanākusi šai ģimenei iepriekš labi izkoptajā stilā, ar elegantām ģitārskaņām un pārliecinošu dziedājumu. Vēl ierakstā piedalījušies Dagnija Millere-Balandīna (vokāls), Armands Pauls (basģitāra), Elīza Zelča (vijole) un Dāvids Eglītis (perkusijas). Studijas producents - Reinis Briģis.

“Dziesma vienlaikus ir gan ļoti personiska, apcerot to, kas zaudēts, palicis nesaprasts un nepabeigts, gan arī uz plašākām pārdomām rosinoša - par ticību saviem spēkiem, spēju virzīties tālāk, saglabājot pateicību par visu, kas dots,” stāsta Raitis Balandīns.

Armands Pauls, kura mākslinieciskais rokraksts jaušams dziesmas vizuālajā attēlojumā, stāsta par videoklipa tapšanas procesu: “Lai gan scenārijs jau bija saskaņots, filmēšanas dienās, kad tuvojos iepriekš izvēlētajām lokācijām, nereti šķita, ka, lai gan vieta ir atbilstoša un der, kāds zemapziņas spēks mani vilka pārbaudīt, kas vēl būs turpat aiz horizonta… Pārsvarā šīm sajūtām arī ļāvos. Rezultātā nejauši uzietās lokācijas vēl vairāk izkrāsoja un paspilgtināja konkrētās dziesmas vēstījumu.”