Pirmdiena, 20.maijs

redeem Salvis, Selva, Venta

arrow_right_alt Izklaide

Grupa “Tranzīts” šovasar dosies atkalredzēšanās koncerttūrē

© Publicitātes foto

Leģendārā deju mūzikas grupa “Tranzīts”, kuras solists, mūzikas un tekstu autors jau teju trīsdesmit gadus nemainīgi ir Ralfs Rubenis, vasarā dosies koncerttūrē “Atpakaļ nākotnē”. Pirmā pieturas vieta - 25. maijā Liepājas koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”.

Daugavpilī notikušajā “Muzikālās bankas” noslēguma koncertā “Tranzīts” uzskatāmi parādīja un pierādīja - par viņiem joprojām ir interese, turklāt no visu vecumu un dzimumu klausītājiem! Nav brīnums, ka Ralfs Rubenis & Co nolēmuši kalt dzelzi, kamēr tā karsta, dodoties palielā koncerttūrē pa Latviju.

Tie būs astoņi ekskluzīvi koncerti, kuros grupa uzstāsies lielajā sastāvā ar īpaši šai tūrei izvēlētu programmu, kurā, protams, skanēs arī “Tranzīta” lielākie hiti “Strauts”, “Zelta būrītis”, “Septiņas dienas” u.c. ar “Nevaru būt balts” trumpī. Koncerti notiks vairākās daļās, un tajos piedalīsies gan dejotāji Gunārs Ambergs, Edijs Aleksejevs, gan šoreiz arī dejotājas - Marija Davidova, Madara Barkāne un Patrīcija Rubene. Starplaikos starp “Tranzīta” priekšnesumiem par klausītāju izklaidi gādās DJ Mareks Našenieks.

“Visi astoņi «Tranzīta» koncerti būs kārtīga ballīte, kura turpināsies līdz trijiem no rīta! Man pašam vienmēr labāk patikuši koncerti, kuros klausītāji nevis sēž, bet var dejot līdzi - tādās ballītēs savus klausītājus varu vieglāk “nolasīt”. Ceru, ka šie astoņi koncerti būs tieši tādi, un esmu gandarīts, ja klausītājiem patīk tas, ko darām,” tā Ralfs Rubenis.

Pēc Liepājas “tranzītnieki” vēl uzstāsies arī Krustpils estrādē (1. jūnijā), Saulkrastu estrādē (15. jūnijā), Bauskas Pilskalna parkā (23. jūnijā), Salacgrīvas Zvejnieku parkā (13. jūlijā), Talsu Sauleskalna estrādē (27. jūlijā) un Alūksnes Pilssalas estrādē (24. augustā)