Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_right_alt Izklaide

Latvijā top jauna, specifiska žanra radiostacija

© pexels.com

Reklāmas aģentūra SIA "EHR mediju grupa" kopā ar reperi Ozolu, DJ Gustavito un žanra komūnu "hiphops.lv" izstrādājuši jaunu "EHR hip-hop FM" mūzikas digitālo radio un iesnieguši projektu Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātajā konkursā Rīgā par FM apraides tiesību piešķiršanu 100,0 megahercu (MHz) frekvencē, informē kompānijas pārstāvji.

Projekta autori uzskata, ka žanra popularitāte un dominance atspoguļojas gan pasaulē, gan Latvijas mērogā. Šobrīd programmu daļa veic dziesmu lirikas "attīrīšanas" procesu, lai tas atbilstu FM skanējumam.

Šā gada 12.martā Doma laukumā topošās raidstacijas veidotāji sadarbībā ar hip-hop komūnu rīkos mūzikas žanram veltītu pasākumu un jaunā mūzikas kanāla FM piedāvātās versijas prezentāciju. Pasākumā plānots pulcēt žanra cienītājus, lai muzikālā veidā, klausoties hip-hop, paustu viedokli un atbalstītu FM apraides nepieciešamību, kā arī uzklausītu viedokļus no Latvijas sabiedriskās domas veidotājiem.

Reklāmas aģentūra SIA "EHR mediju grupa" pērn strādāja ar 2,083 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 42,6% vairāk nekā 2021.gadā, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga 4,8 reizes - līdz 288 315 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānija reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. "EHR mediju grupas" īpašnieki ir Ričards Zakss (34%), Uģis Polis (33%) un Guntaram Traubergam piederošais SIA "Guntars Traubergs Investment" (33%).