Račinska “Laika suns” izdod dziesmu, piesaka albumu un izsludina koncertu

© Publicitātes foto

Līdz ar klajā nākušo dziesmu “Cerība mirst pēdējā” pilsētas roka grupa “Laika suns” pie viena izsludinājusi arī jaunā albuma “Imitācija” izdošanu, kas gaidāms maija sākumā. Notikums tiks atzīmēts ar grupas līdz šim lielāko koncertu “Palladium” 24. maijā.

Arņa Račinska stūrētā pilsētas roka grupa “Laika suns” izziņojusi jaunu albumu “Imitācija”. “Augstsprieguma enerģijas uzlādēts vakars pilsētas sirdī, kurā līdzās maijā gaidāmā jaunā albuma pirmatskaņojumam izskanēs arī klausītāju iemīļotie hiti “Pavasari”, “Dažas no meitenēm”, ”Atceries Rīgu vasaras naktīs”, “Sitīsim logus” un citi,” tā 24. maijā “Palladium” gaidāmo koncertu pieteikuši tā rīkotāji.

Jaunais gabals ir ļoti “laikasunisks, un nav iemesla domāt, ka pārējais skaņu materiāls varētu būt īpaši citādāks. “Mūsu laiku un vietu piedzīvoju kā ekskursiju, kurai pusceļā pazudis kā gids, tā karte, un nav nekādu skaidru norāžu virzienam. Šo albumu personīgi jūtu kā glābiņu, un tā ieraksta process pavisam burtiski kļuva par eksistences materializāciju - kā tāds vietas un laikmeta selfijs caur “Laika suns” filtru,” stāsta grupas līderis Arnis Račinskis.

Grupa “Laika suns” dibināta 2013. gadā, tajā apvienojušies Arnis Račinskis, Elvijs Pārpucis, Jānis Burmeisters un Kārlis Josts. “Grupas “Laika suns” mūzika top, iedvesmu smeļoties gan šodienas lielpilsētu ritmos, gan arī ģitārmūzikas zelta laikmetos, kas spilgti apliecinās jaudīgajās un enerģiskajās uzstāšanās reizēs,” lūk, kāds ir skaidrojums pašu pieteiktajam “pilsētas rokam”.

Izklaide

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.