Atklāts, kā "Supernovā" balsoja skatītāji un žūrija; vai domas par uzvarētāju sakrita?

© f64.lv, Ilze Zvēra

Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursā "Supernova" skatītāju un žūrijas vērtējums par pirmo trīs vietu ieguvējiem pilnībā sakrita, informē LTV.

Konkursā uzvarēja un Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā šogad pārstāvēs Dons ar dziesmu "Hollow", kuram pirmo vietu piešķīruši gan skatītāji, gan žūrija. Dons skatītāju balsojumā ieguvis 64 845 balsis un arī pirmo vieta žūrijas vērtējumā.

Duets "Vēstulēs" skatītāju balsojumā bijis otrais ar 31 477 balsīm un otrā vieta tam bijusi arī žūrijas vērtējumā, bet Katrīna Gupalo abos vērtējumos bijusi trešā, no skatītājiem balsojumā saņemot 17 739 balsis.

Tālāk seko Alekss Silvers ar 4. vietu gan skatītāju balsojumā, gan žūrijas vērtējumā, "Saint Levića" - 7. vieta skatītāju balsojumā un 5. vieta žūrijas vērtējumā, Edvards Strazdiņš - 5. vieta vieta skatītāju balsojumā un 8. vieta žūrijas vērtējumā, "Ecto" - 6. vieta vieta skatītāju balsojumā un 9. vieta žūrijas vērtējumā, "Avéi" - 8. vieta skatītāju balsojumā un 7. vieta žūrijas vērtējumā, "Funkinbiz" - 10. vieta skatītāju balsojumā un 6. vieta žūrijas vērtējumā, un "Papīra lidmašīnas" - 9. vieta skatītāju balsojumā un 10. vieta žūrijas vērtējumā.

Eirovīzijas dziesmu konkursā Malmē Latvijas dziesma izskanēs otrajā pusfinālā 9.maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Izraēla, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice. Eirovīzijas pirmais pusfināls notiks 7.maijā, savukārt fināls - 11.maijā.

Izklaide

Nīderlandē dzīvojošā latviešu mūziķe Anna Madara Pērkone (skatuves vārdā Annna) ar savu jauno elektroniskās mūzikas projektu “Might Delete Later” sasniedz aizvien jaunas virsotnes. Nupat izdota jauna dziesma, par ko īpaši atzinīgas atsauksmes izteikuši britu dīdžeji, bet galvenais – pavisam drīz uzstāšanās prestižajā un milzīgajā festivālā “Tomorrowland”!

Svarīgākais