Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_right_alt Izklaide

VIDEO. Maksims Galkins duetā ar Laimu Vaikuli izklaidē miljonāra viesus

© Ekrānuzņēmums

Miljonāra Jūlija Krūmiņa jubilejas pasākuma viens no sagatavotajiem pārsteigumiem bija estrādes zvaigznes Maksima Galkina uzstāšanās un dziesmu izpildīšana latviešu valodā, kuru vēl vairāk paspilgtināja skatuves dīvas Laimas Vaikules balss, kura aicināja arī sanākušos viesus dziedāt līdzi.

Krūmiņa svinībās bija ieradušies visi, arī viņa ģimene. Šova “Slavenības. Bez filtra” rubrikas “Kas karsts” vadītāja Katrīne Vasiļevska uz nelielu interviju gaviļnieka mazdēlu Jūliju Krūmiņu.

Man patīk Jūlija (vectēva) ideja, ka mēs esam viena stipra ģimene, tāpēc viņš saorganizēja šo balli, ne priekš citiem, bet savai ģimenei. Lai viņš varētu nofilmēt un parādīt, ka es biju šāds.

Viens no Krūmiņa tuvākajiem draugiem ir Maestro, taču diemžēl Pauls uz pasākumu neieradās, tāpēc Galkins viņam veltīja īpašu sveicienu, izcili atveidojot Maestro balsi. Visa zāle bija sajūsmā. Savas runas beigās, viņš kopā ar skatuves dīvu Laimu Vaikuli izpildīja dziesmu “Pēdējā lapa”!

Iepriekš jau tika vēstīts, ka uz miljonāra Jūlija Krūmiņa 80. gadu jubileju tika uzlūgti īpaši viesi - uzņēmēji, politiķi, aktieri, mūziķi un citi.