Miljonārs Jūlijs Krūmiņš atklāj, kāpēc vairs neapmeklē publiskus pasākumus

© F64

Sarunā ar influenceri Katrīni Vasiļevsku uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš atklāj, ka vairāk tik bieži neapmeklē publiskus pasākumus. Reiz, esot pie prezidenta uz jaunā gada sagaidīšanas balli, izstāvējis garo rindu, paspiedis roku, iedzēris šampanieti un devies ātri vien prom, jo sapratis, ka šis vairāk nav priekš viņa.

Ciemojoties pie Jūlija Krūmiņa, pašmāju realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, vēlējās noskaidrot, kāpēc miljonārs vairs neapmeklē publiskus pasākumus. Viņš dalās kādā stāstā par prezidenta pasākumu, pēc kura sapratis, ka šāda veida aktivitātes viņam vairs nav interesējošas un tās esot sava laikā tērēšana.

Es sākumā gāju uz visām ballēm, es atceros tās Jaungada balles pie prezidenta, es pat smokingu nopirku. Šo pasākumu apmeklēju divas reizes, bija jāstāv rindā, jāpaspiež rokas, jāizdzer šampaniešu glāze un jāiet prom. Pie otrās reizes es sapratu, ka tur nav ko darīt.

Izklaide

Jau pērn jūlijā ģitārista Reiņa Jaunā koncertā Vagonu Zālē apskatnieks piefiksēja viņu pavadošās čellistes Ernas Daugavietes lielisko pirmo solokompozīciju “Vētra”, taču izrādās, ka tā joprojām bijusi tikai mūziķes pierakstu blociņā. Nu beidzot šis skaņdarbs laists tautās, turklāt tam tapusi arī videoversija.

Svarīgākais