Igo jau aicina uz Ziemassvētku koncertiem

© Publicitātes foto

Lai gan šobrīd cilvēku prāti aizņemti ar Valsts proklamēšanas svētku svinībām un ir tikai novembris, Igo jau aicina uz Ziemassvētku koncertiem.

Populārais dziedātājs Igo ir sagatavojis īpašu Ziemassvētku programmu “Patiešām priecīgi Ziemassvētki”, kas, sākot ar 15. decembri, skanēs pilsētu koncertzālēs un kultūras namos.

“Ziemassvētki ir iemīļotākie un tradicionālākie svētki, kad mājās pie viesību galda satiekas ģimene un draugi - cilvēki, kuriem ir dažāda dzīves pieredze un dažādi sapņi. Iespējams, viesu pulciņā būs kāds jaunpienācējs, iespējams, kāda cilvēka vairs nav mūsu vidū… Katram no mums padomā ir kāds stāsts, ar kuru padalīties draugu un ģimenes lokā. Kāds notikums būs paša piedzīvots, kāds - varbūt dzirdēts pa radio, kāds varbūt stāstīs par paša pagaidām nepiepildītajiem sapņiem. Kāds stāsts būs smieklīgs, kāds - mazliet skumjāks. Tāda būs arī mūsu Ziemassvētku koncertu programma, kurā katra dziesma būs stāsts,” gaidāmos koncertus ieskicē Igo.

Koncertos skanēs vairākas Igo paša radītās kompozīcijas, tostarp arī nesen tapusī dziesma “Patiešām priecīgi Ziemassvētki”. Tāpat programmā iekļautas arī Jāņa Strazda dziesmas “Nojausma”, “Tevi gaidot” un citi skaņdarbi. “Tā būs ļoti raiba satikšanās svētku vakarā. Protams, būs gan nopietnas lietas, taču būs arī smieklīgais, jautrais un negaidītais,” piebilst dziedātājs.

Kopā ar Igo muzicēs Jānis Strazds (taustiņi), Ainis Zavackis (perkusijas) un Aivars Meijers (kontrabass). Koncertos arī pats Igo spēlēs vairākus instrumentus, tādējādi piedodot plašu skanējuma amplitūdu. Pirmais šīs sērijas pasākums ieplānots 15. decembrī Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē, kam sekos koncerti Mārupē, Jelgavā, Salaspilī, Lielvārdē, Liepājā, Cēsīs un “Ulbrokas pērlē”.

Izklaide

Duets “Mantra VIII”, kurā apvienojušās jaunās mūziķes Madara Martinkena un Liene Leitāne, laidis klajā savu otro singlu “Nakts orķestris”. Tā videoklips nevienu neatstās vienaldzīgu – vismaz stiprā dzimuma pārstāvjus noteikti ne...