Intara Busuļa jaunā filma mainījusi attiecības viņa ģimenē

© Vladislavs Proškins/F64

Intars Busulis sarunā ar Katrīni Vasiļevsku šovā “Slavenības. Bez filtra” dalījās sajūtās par savu jauno filmu un tās pirmizrādi. Kā izrādās, pēc filmas noskatīšanās daudzi cilvēki esot mainījuši attieksmi pret viņu un mūziķis uzskata, ka jaunais mākslas darbs viņu ģimeni ir vēl vairāk saliedējis.

Pavisam nesen savu pirmizrādi piedzīvoja mūziķa Intara Busuļa dokumentālā filma “Mans tētis - Intars Busulis”, kurā galvenajā lomā bija pats mūziķis un viņa četri bērni. Tas ir ļoti atklāts un personisks stāsts, kurā Busulis atbild uz savu bērnu jautājumiem, ļaujot skatītājiem ieskatīties dziļi viņa personībā un tēva lomā. Šādi projekti mēdz izmainīt kopējās attiecības ģimenes starpā, tāpēc Katrīne vēlējās uzzināt, vai un kā tas ir mainījis savstarpējo ķīmiju Busuļu ģimenē.

Man ļoti patīk, kā pēc filmas uzvedās mani bērni, kā mēs saliedējāmies kā ģimene, jo šeit nav stāsts par mani, bet gan par mūsu ģimeni.”

Pēc pirmizrādes Intars ir saņēmis daudz labu vārdu un pozitīvas atsauksmes, taču viņu ir izbrīnījusi cilvēku attieksmi, kas manāmi ir mainījusies.

Godīgi sakot, cilvēki no malas, kas noskatījušies filmu, man saka, ka nezina, kā uz mani tagad skatīties, kā uzrunāt un kā attiekties.”

Busulis atzīst, ka pēc filmas pirmizrādes kopējās attiecības ģimenē nav mainījušies, tikai kļuvušas vēl saliedētākas, šobrīd viņi kā komanda ir kļuvuši vēl spēcīgāki.

Izklaide

Grupa “Tautumeitas” izdevusi ekspresīvu un interesantu dziesmas “Danco, Jāni” videoklipu, savukārt par 22. jūnija rītā ieplānoto koncertrituālu Daugmales pilskalnā Ķekavas pusē ir labas ziņas, ir sliktas ziņas un ir informatīvas ziņas.

Svarīgākais