Busulis šokē seriāla skatītājus ar pavisam neierastu tēlu

© Publicitātes foto

Ja dzīvē mūziķis Intars Busulis pazīstams kā atsaucīga un komunikabla personība, tad Go3 seriālā “Tējas laiks” skatītājiem viņš pavēries pavisam citā tēlā - odioza slavenība, kas nesmādē dārgas automašīnas un uzdzīvi ar daiļā dzimuma pielūdzēju pulku.

Seriālā “Tējas laiks” epizodiskās lomās regulāri parādās pašmāju slavenības. Tā, piemēram, otrās epizodes noslēgumā tikko kā atpazīstamību guvusī rokgrupa “Tējas laiks” kādā viesnīcā mēģina rast sev naktsmājas, kad notikuma vietā dzeltenā “Hummer” markas automašīnā un daiļu meiteņu ielenkumā ierodas mūziķis Intars Busulis. Kā izrādās, viņš norezervējis visu viesnīcu savām izklaidēm, atņemot jaunajai rokgrupai naktsmājas.

Pārgalvīgais grupas dalībnieks Vladimirs nolemj atriebties un saskrāpēt Busuļa iespaidīgo pārvietošanās līdzekli. Absurdā situācija noslēdzas ar to, ka mūziķis pilnīgi kails, piesedzoties tikai ar spilvenu, izskrien uz ielas meklēt vaininiekus, taču grupa jau devusies prom. Viņam neatliek nekas cits, kā savu neapmierinātību izteikt ar skaļām lamām.

Jāatgādina, ka seriāla “Tējas laiks” stāsta centrā ir rokgrupa, kurai vienas nakts laikā izdodas kļūt par valsts mēroga sensāciju. Grupai jākoncertē pa visu Latviju, kā arī jāpierāda, ka viņu varēšana neaprobežojas ar vienu dziesmu, tas ir, ka viņi nav “one hit wonder”. Ceļā uz slavu viņi iekuļas absurdās situācijās un pārpratumos, kas pārbauda gan viņu raksturus, gan draudzību.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.