Trešdiena, 4.oktobris

redeem Francis, Modra

arrow_right_alt Izklaide

Aminatai oktobrī būs lielkoncerts “Palladiumā”

© Publicitātes foto

Kad pagājušajā vasarā Aminata sarīkoja iespaidīgu lielkoncertu Andrejostas kvartālā, šķita, ka dziedātāja pelnījusi tā atkārtojumu lielākās telpās. Nu noskaidrojies, ka gada nogalē tāds tiešām būs.

Aminatas solokoncerts “Paisums. Bēgums” notiks 27. oktobrī koncertzālē “Palladium”. Tajā izskanēs gan jau labi zināmās, gan arī pavisam jaunas dziesmas. Šogad Aminata plāno izdot pilnmetrāžas albumu, kas būs kā paplašinājums pērn izdotajam minialbumam jeb EP “Savvaļas pusē”, un jau tagad studijā tiek aktīvi radītas jaunas dziesmas.

“Iedvesmojoties no koncerta pagājušogad un cilvēku pozitīvajām atsauksmēm, kopā ar komandu nolēmām lielu solokoncertu sarīkot arī šogad,” stāsta Aminata. “Ļoti vēlos sagādāt mūzikas svētkus gan saviem klausītājiem, gan arī pati sev pēc iespējas biežāk!”

Aminata koncertā uzstāsies ar savu pastāvīgo pavadošo grupu, kurā muzicē tādi meistari kā ģitārists Kaspars Vizulis, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basists Kristaps Ērglis un bundzinieks Rūdolfs Daņiļevičs.

“Ar spēcīgo balsi, nenoliedzamo talantu un bezgalīgo radošumu Aminata turpina pārkāpt populārās mūzikas robežas, nostiprinot savu statusu kā viena no Latvijas aizraujošākajām solo māksliniecēm. Viņa ieguvusi arī starptautisku atzinību un izdevusi virkni veiksmīgu singlu un albumu. Ar savu šogad gaidāmo dziesmu apkopojumu Aminata ir gatava sasniegt jaunas virsotnes savā muzikālajā karjerā,” tā tiek pieteikts šis koncerts.