Otrdiena, 28.novembris

redeem Olita, Rita, Vita

arrow_right_alt Izklaide

Mežaparka Kokaru zālē uzstāsies leģendārie “Swans”

© Publicitātes foto

Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē 27. oktobrī būs iespēja pieredzēt amerikāņu eksperimentālā roka grupu “Swans”, kurus turklāt iesildīs ilggadējais “Swans” ģitārists Normens Vestbergs. Biļetes jau pārdošanā.

“Swans” koncerts Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē būs alternatīvas mūzikas cikla “Ceļabiedri” 2023. gada sezonas noslēdzošais pasākums, kas tiks rīkots sadarbībā ar alternatīvas kultūras kustību ”Vārnu Laiks”. “Gulbji ir karaliski un skaisti dzīvnieki ar patiesi asiem temperamentiem. To pašu varētu teikt arī par “Swans” mūziku, kas jūtīgās, mākslinieciskās skaņās izaicina klausītājus ar tādiem tematiem kā ciešanas, eksistence un varas attiecības,” ieintriģē ”Vārnu Laika” pārstāvji.

2023. gada 23. jūnijā “Swans” izdos savu sešpadsmito studijas albumu “The Beggar”, ar kuru klausītājiem piedāvāts iepazīties koncertos Apvienotajā Karalistē, Eiropā un Ziemeļamerikā. Nu turnejas datumu saraksts pagarināts ar jauniem koncertiem gada otrajā pusē, to skaitā arī Latvijā.

“Swans” līderis Maikls Džirā par jauno albumu saka: “Pēc iepriekšējās “Swans” albuma “leaving meaning” turnejas atcelšanas pandēmijas dēļ, bezgalīgas gaidīšanas, gaidīšanas, gaidīšanas un dīvainās dezorientācijas, kas radās ar šīs pēkšņās un bezgalīgās izolācijas dēļ, es nolēmu - ir pienācis laiks rakstīt dziesmas jaunam “Swans” albumam un aizmirst par visu pārējo. Tās nāca salīdzinoši viegli, bet vienmēr kopā ar aizdomām, ka šīs varētu būt manas pēdējās. Kad beidzot varēju ceļot, devos uz Berlīni, ierakstīt šo materiālu ar draugiem. Sajūta bija līdzīga mirklim filmā “The Wizard of Oz”, kad lente mainās no melnbalta uz krāsainu. Tagad es jūtos ļoti optimistiski. Mana mīļākā krāsa ir rozā. Es ceru, ka jums patiks albums.”