Rūta Dvinska pikantā tērpā atrāda savu augumu

© Ģirts Ozoliņš/F64

Tas, ka skatuves spožie starmeši prasa savu, nav tikai fakts. Kā izskatās, tam piekrīt arī TV3 laika ziņu moderatore un dārza entuziaste Rūta Dvinska, kura 21. aprīlī, vadot "Influenceru indekss 2023" ceremoniju, pārsteidza ar sava skatuves tērpa izvēli ne vienu vien.

Dvinska sabiedrībā allaž ir izcēlusies ar savu drosmīgo gaumes izjūtu, variējot dažādos modes stilos. Visticamāk tas tāpēc, ka skatuves etiķete to prasa, lai gan, protams, atkarīgs no paša pasākuma koncepta. Un viens no karstākajiem aizvadītajiem pasākumiem, kurā pulcējās ietekmīgākie pašmāju influenceri, bija aģentūras "GOLIN Riga" veidotā apbalvošanas ceremonija, kurā žurnāliste, kā arī dažādu TV raidījumu un pasākumu vadītāja, demonstrēja sava stila izjūtu, nonākot pie mikrofona pults.

"Viena no dullākajām un arī krāšņākajām nedēļām šajā pavasarī. Patiesībā, šis viss ir vien divas dienas no nedēļas. Pārējo laiku biju dārza drēbēs stādaudzētavās vai siltumnīcās."

View this post on Instagram

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska)

Neizpaliek arī ovāciju birums par drosmi:

"Drosmīgai sievietei, drosmīga kleita. Super!"

"Mierīgi varēji arī bez tīkliņa. Tikai bikini uzstāties."

"Šī kleita ir vienkārši wow!"

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.

Svarīgākais