Pasaulē vadošā zīmola "Lancome" galveno balvu saņem latviete

© Pixabay.com

Aprīļa sākumā Parīzē, norisinājās kosmētikas zīmola "Lancome" ikgadējais starptautiskais grima mākslinieku seminārs, kurā ieradās grima talanti no visas pasaules. Tajā starp dalībniecēm bija arī latviete - Dita Grauda, kas pārstāvēja visas Baltijas valstis.

Pirms gadiem - 2017. gadā, pamanot Ditas profesionalitāti, pasaules prestižais zīmols, uzaicināja grima meistari kļūt par starptautisko grima mākslinieci Baltijas valstīs. Lai saliedētu un izglītotu savus grima māksliniekus, katru gadu Lancome organizē nedēļu garu semināru, kuros piedalās arī Dita. Šogad Grauda plūca laurus prestižajā seminārā, par ko priecājās arī savos sociālajos tīklos.

Ja man kāds 2007. gadā būtu teicis - Dita, ej uz make up skolu, jo Tu strādāsi un pārstāvēsi pirmo make up zīmolu pasaulē, un 2023. gadā Lancome seminārā, kur piedalās piecdesmit make up artisti no visas pasaules, iegūsi zelta otu, es teiktu - es, tiešām?
View this post on Instagram

A post shared by Dita Grauda (@ditagrauda)

View this post on Instagram

A post shared by Dita Grauda (@ditagrauda)

Izklaide

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā 25. jūlijā jau trešo gadu notiks festivāls “Jauns kā Viļņa”, kurā ar bezmaksas (!) koncertu vienā no pilsētas lielākajām zaļajām zonām – Viņģa parkā (Vingio parkas) – uzstāsies britu popzvaigzne Rita Ora.

Svarīgākais