Volejbolists Samoilovs nemuks prom no Ēģiptes

© Vakara Ziņas

Lai arī Ēģiptē jau vairāk nekā nedēļu risinās tautas rīkotas protesta demonstrācijas, kuru mērķis ir panākt prezidenta Hosnī Mubaraka atkāpšanos, tur joprojām uzturas viens no populārākajiem Latvijas sportistiem, pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, – raksta mango.lv.

Kopā ar treneri viņš jau četrus mēnešus trenējas Ēģiptes kūrortpilsētā Hurgadā, bet pat nemieru dēļ savu treniņu plānu mainīt negrasās un mājās plāno braukt 26. martā. Sportists esot sazinājies ar Latvijas vēstniecību Ēģiptē un atstājis visas koordinātas, lai evakuācijas gadījumā ar viņu varētu ātri sazināties.

Izklaide

Ugunskurroka grupa ar tautiskā romantisma ievirzi (tā viņi paši mēdz sevi pieteikt) “Viedais Fonogrāfs” laidusi klajā jaunu singlu “Lokatiesi mežu gali”, kas ir priekšvēstnesis otrajam studijas albumam, ko paredzēts izdot novembrī.

Svarīgākais