Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Izklaide

“Prāta Vētra” organizē īpašu fanu reisu uz Liepājas koncertu

© Publicitātes foto

Lai gan līdz “Prāta Vētras” koncertam Liepājā vēl divi gadalaiki – tas notiks 22. jūlijā, grupas menedžments jau sācis domāt par klausītāju nogādāšanu uz pilsētu, kurā piedzimst vējš un telefonisti stabos sēž.

Lai “Prāta Vētras” fani varētu nokļūt uz koncertu Liepājā, apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” un “Prāta Vētra” noorganizējuši īpašu fanu reisu. Fanu autobuss 22. jūlijā dosies maršrutā Rīga-Liepāja-Rīga, un brauciena dalībniekus izklaidēs radio un TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Spuris (starp citu, viņš ir arī “Prāta Vētras” koncerttūres “Gads bez kalendāra” reklāmas balss). Reisā plānotas vairākas interaktīvas pieturas ar tematiskiem pārsteigumiem un vērtīgām balvām.

“Prāta Vētra” pulcinās grupas cienītājus Liepājā jau trešo reizi. “Liepājas koncerta organizēšana ir sākusies un jūtam, ka gan liepājnieki, gan pilsētas viesi jau gaida koncertu. Esam īpaši gandarīti, ka mūsu sadarbības partneris “Balcia” ar aizrautību iesaistās neikdienišķu ideju realizēšanā, lai iepriecinātu mūsu mīļos fanus,” tā “Prāta Vētras” ģenerālmenedžere Aija Auškāpa. Koncerta dienā plānoti arī citi pārsteigumi, tostarp īpaša “meet &greet” tikšanās ar grupu īsi pirms paša koncerta.