Latvijā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas smagsvari “Moderat”

© Publicitātes foto

Šoruden Latvijā klātienē būs skatāma un klausāma elektroniskās mūzikas leģenda no Vācijas - grupa “Moderat”. Plānots, ka 27. oktobrī viņi uzstāsies “Hanzas Peronā”.

Pagājušajā gadā “Moderat” atklāja sevi no jauna - grupa uz kādiem četriem gadiem bija pajukusi, papildināja savu diskogrāfiju ar jaunu plati “More D4ta” (tas bija viņu ceturtais studijas albums) un pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezās elektroniskās mūzikas Olimpā. Pērn “Moderate” vareni noslēdza Viļņā atklāto festivālu “8 Festival”, un tagad, turpinot sadarbību ar Lietuvā bāzēto mūzikas aģentūru “8 Days A Week”, sniegs koncertus visās trīs Baltijas valstīs. Biļetes uz “Moderat” uzstāšanos Rīgā nonāks pārdošanā otrdien, 14. martā. “”Moderat”, kas pagājušogad priecēja tūkstošiem klausītāju Koačellas un Glastonberijas festivālos, uzstāsies arī “Hanzas Peronā”! Vai nav lieliskas ziņas?” sev raksturīgajā patosā retorisku jautājumu uzdod mūzikas aģentūras “8 Days A Week” pārstāvji.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.

Svarīgākais