Ceturtdiena, 30.marts

redeem Igmārs, Ilgmārs, Nanija

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Izklaide

Slavenības gatavos kopā ar šefpavāriem Zommeru un Jansonu

© Publicitātes foto

No 6. februāra kanālā TV3 būs skatāms jauns pavārmākslas raidījums “Šefu gaidījāt?”, kurā pazīstamie šefpavāri Raimonds Zommers vai Māris Jansons dosies pie kādas Latvijā zināmas personības, lai kopā pagatavotu trīs kārtu vakariņas raidījuma varoņu draugiem, kolēģiem vai ģimenes locekļiem.

Pirms ķerties pie ēdienu pagatavošanas, šefpavāri ieradīsies slavenību mājās un izpētīs, ko gaidāmajām vakariņām var atrast viņu ledusskapjos, un tikai pēc tam dosies uz veikalu, lai iegādātos iztrūkstošo. “Skatītāji varēs smelties iedvesmu un uzzināt daudz ko jaunu, jo gatavošanas laikā šefpavāri dalīsies savos amata noslēpumos, lai ikviens savās mājās varētu pagatavot ēdienu, kas garšo kā restorānā. Vakara noslēgumā pagatavotie ēdieni tiks pasniegti raidījuma varoņu viesiem,” par šovu informē TV3 komanda.

Šis raidījums ļaus uzzināt dažādus ēst gatavošanas meistarstiķus no šefpavāriem, taču būs izglītojošs arī pašiem šefpavāriem. Kā atzīst Raimonds Zommers: “Šis šovs sniedz man iespēju katru dienu viesoties citā virtuvē, iepazīties ar interesantiem cilvēkiem, kopā gatavot, smieties un secināt, ka mums visiem apkārt ir daudz brīnišķīgu cilvēku, kuriem pateikt paldies!”

Reizēm šefpavāri saskarsies ar īstiem izaicinājumiem, mēģinot pagatavot ēdienus, lai tie atbilstu visu viesu gaumei, bet reizēm arī paši iemācīsies ko jaunu no raidījumu varoņiem. “Šī ir lieliska iespēja gan iepazīt jaunus cilvēkus, gan izpētīt viņu ēšanas un gatavošanas paradumus. Katrs raidījums ir arī profesionāls izaicinājums - varam mācīties viens no otra,” prāto šefpavārs Māris Jansons.