Marija Naumova aicina uz Ziemassvētku koncertiem

© Publicitātes foto

Par ikgadējo tradīciju jau kļuvuši dziedātājas Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerti, kas tiek rīkoti Latvijas kultūras centros un dievnamos.

Šogad Marijas Naumovas ziemas koncerttūre „Gavilējiet, zvaigznes” noritēs no 9. līdz 23. decembrim. Pirmais koncerts plānots jau 9. decembrī Kuldīgas kultūras centrā, kam sekos Marijas uzstāšanās Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” (10. decembrī), Krimuldas ev. lut. baznīcā (17. decembrī), Liepājas Svētās Trīsvienības ev. lut. baznīcā (18. decembrī) un Slokas ev. lut. baznīcā (23. decembrī).

Koncertos skanēs Raimonda Paula un Nika Matvejeva zināmas un pavisam nedzirdētas kompozīcijas, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Ingus Feldmaņa un Raimonda Tigula dziesmas, kā arī pavisam jaunas oriģinālkompozīcijas. “Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei - Zemei, kas mūs vieno, uz kuras dzīvojot varam būt laimīgi, priecīgi, līdzcietīgi, izpalīdzīgi,” tā tiek pieteikta šī tūre.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.

Svarīgākais