Pirmdiena, 6.februāris

redeem Dace, Dārta, Dora

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Izklaide

Pirmoreiz kopīgā duetā vienojas Intars Busulis ar Aija Andrejevu

© Publicitātes foto

Pie klausītājiem nonākusi Aijas Andrejevas un Intara Busuļa izpildītā dziesma “Viss, ko es šodien vēlos”, kas ieturēta pacilājošās Ziemassvētku noskaņās. Šī ir pirmā reize, kad abi mūziķi dzirdami kopīgā duetā.

Dziesmas “Viss, ko es šodien vēlos” autori ir Renārs Kaupers un Jānis Aišpurs, tā ierakstīta “Mute Studija” Arņa Račinska vadībā un tapusi kā eksotiskās ģimenes piedzīvojumu filmas “Ziemassvētki džungļos” tituldziesma. Fragmenti no filmas redzami arī dziesmas video, kura filmēšanas darbu uzraudzīja “Prāta Vētras” bundzinieks Kaspars Roga.

“Šajā skaistajā pirmssvētku laikā, kad nupat ir uzsnidzis pirmais sniegs un piparkūku smarža burtiski jūtama gaisā, man ir liels prieks visiem klausītājiem dāvināt šo dziesmu, kuru esam iedziedājuši kopā ar burvīgo Aiju Andrejevu. Dziesmas vārdi spēs uzmundrināt ikvienu, kurš, iespējams, jūtas vientuļš,” tā Intars Busulis. “Man ir liels prieks par iespēju būt daļai no šī notikuma, ko sauc par “Ziemassvētkiem džungļos”, turklāt kopā ar fantastiskās balss īpašnieku Intaru Busuli. Intars ir tāds labais Ziemassvētku rūķis, kura klātbūtne pati par sevi izraisa manī smaidu un pozitīvas emocijas, bet kombinācijā ar pacilājošo un enerģisko Ziemassvētku dziesmu, kuru izpildām kopā - ko gan vēl vairāk var vēlēties?!” komplimentus kolēģim netaupa arī Aija.

Piedzīvojumu filma visai ģimenei “Ziemassvētki džungļos” uz kino ekrāniem visā Latvijā būs skatāma no 2. decembra. Filma ir neparasts Ziemassvētku stāsts, kas vēsta par piedzīvojumiem tālā, eksotiskā pasaules malā, kur pārcēlusies desmitgadīgās filmas varones Paulas ģimene. Meitene ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Paulas jaunais draugs Akims ierosina dodies džungļos, lai sameklētu Ziemassvētku šamani, un piedzīvojumi var sākties!

“Ziemassvētki džungļos” ir pirmā latviešu filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri - Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa - turpat divus mēnešus pavadīja Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.