Šovā "Lauku sēta" noticis jautrs pavērsiens

© Publicitātes foto

Šo piektdien, 14. oktobrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 šovā “Lauku sēta” jaunā darba nedēļa sāksies ar siena talku. Visi siena talkā pūš un elš, jo ārā karstums tāds, ka gāž no kājām. Arī bez kašķiem savā starpā neiztikt. Tomēr nedēļa iesākusies uz jautras nots – “Lauku sētā” zaķa kostīmā atgriežas šovu pametušais Andris.

Lielos vilcienos mainījies nav nekas - Andris “Lauku sētā” ienes jautrību un strādāšana viņam nav galvenais, viņš grib iet uz randiņiem. Kārtīga drāma izvērsīsies, kad Andris ar Kristapu centīsies savā starpā notirgot randiņu ar Montu, uz kuru Monta aicinās Kristapu.

Dalībniekus šajā nedēļā sagaida vēl kāds negaidīts pavērsiens - “Lauku sētā” pēkšņi ierodas trīs jauni cilvēki un dalībnieki būs neizpratnē, vai ieradušies jauni dalībnieki? Tomēr izrādīsies, ka tie ir “Lauku sētas” zināšanu testa uzvarētāji, kas ieradušies, lai savām acīm ieraudzītu, kā notiek dzīve “Lauku sētā”.

Vai Andris jau pirmajā nedēļā tiks sēdināts uz sliņķa vai izbalsotā sola? To uzzini jau šovakar plkst. 21.00 kanālā TV6.

Izklaide

Prieki Latvijas mūzikas vēstures cienītājiem un plašu kolekcionāriem - džeza mūzikas izdevniecība “Jersika Records” laidusi klajā kvarteta 2R+2B jeb trompetista Gunāra Rozenberga, saksofonista Raimonda Raubiško, basista Borisa Banniha un bundzinieka Vladimira Boldireva uzstāšanās 1978. gada Tbilisi džeza festivālā ierakstu.