Siguldā notiks brīvdabas nakts izrāde “Kaupēn, mans mīļais”

 
©Publicitātes foto

Jau šo piektdien, 12. augustā, leģendārās rokoperas “Kaupēn, mans mīļais” koncertiestudējums piedzīvos brīvdabas nakts izrādi Siguldas pilsdrupu estrādē.  

Koncertuzvedums “Kaupēn, mans mīļais” ziemas un pavasara sezonā jau piedzīvojis lielu skatītāju atsaucību, kas ir kā apliecinājums nemainīgajai šī darba aktualitātei. Organizatori atgādina, ka Siguldā gaidāma vienīgā šī uzveduma brīvdabas izrāde. Vērienīgajā Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes darba uzvedumā uz vienas skatuves satiksies solisti un aktieri ar jaunajiem talantiem no Rīgas Doma kora skolas mūziklu nodaļas un orķestri komponista Jāņa Lūsēna vadībā, dejās un mūzikā apvienojot vairāk nekā 35 skatuves dalībniekus.

Zigfrīds Muktupāvels, kurš iestudējumā atveido Dzejnieka lomu, atzīmē: “Šis lieliskais Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes kopdarbs man ir īpašs un arī Sigulda man ir īpaša vieta. Tur esmu izaudzis, joprojām dzīvoju un pazīstu vai katru šīs skaistās pilsētas vietiņu. Priecājos, ka tieši Siguldā notiks Kaupēna vienīgā vasaras izrāde, tādēļ aicinu būt kopā ar mums un skatīt šo iespaidīgo uzvedumu. No sirds iesaku!“

Jāatgādina, ka Kaupēna lomā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms, Dzejnieks ir nemainīgi lieliskais Zigfrīds, bet Kaupēna mīļoto meiteni Valliju atveido Madara Gaile. Koncertuzvedumā piedalās arī Anmary (Linda Dinsberga), Zigurds Neimanis, Annija Putniņa, Inese Pabērza, Mārtiņš Kagainis, Elizabete Zagorska, Toms Kalderauskis, Edvards Grieze, Emīls Gilučs un Artūrs Biķernieks. Lielu pienesumu dod Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņu un absolventu iesaiste, jo viņu dziedātās partijas, kā arī horeogrāfiskais izpildījums rada īpaši dinamisku un jaunības piesātinātu enerģētiku.