Puzikovs uzdienējies līdz inspektora pakāpei un izdod "dejojamo dziesmu"

 
©Publicitātes foto

Dziedošais Valsts policijas Ogres nodaļas policists Nikolajs Puzikovs pēc ilgākas klusēšanas klausītāju vērtējumam nodevis jaunu vasaras hitu, pie viena palepojoties ar jauno dienesta pakāpi.

Dziesmas “Vienu soli” autori ir vairāku Nikolaja pirmo hitu “Dievs tevi mīl”, “Meitene no 6.b” un “Mīlestības nevar būt par daudz” radītāji Artūrs Palkevičs (mūzika) un Guntars Račs (vārdi). Autori un izpildītājs to jokojot nosaukuši vienkārši par “dejojamo dziesmu”, kas tā pēc savas būtības arī ir. “Ļoti, ļoti gribējās kaut ko saulainu un aktīvu. Pandēmijas laiks mūs visus bija nogurdinājis un padarījis nedaudz gurdenus, bet tagad ir vasara un gribas dejot un izklaidēties. Domāju, ka šī dziesma būs pašā laikā,” prāto Nikolajs Puzikovs. Ierakstā piedalījušās arī Sindijas Tropas vadītās bērnu studijas “Spāres” dziedātājas Elija Velduma un Tīna Poļakovska.

Jāpiebilst, ka šajā trauksmainajā laikā Nikolajs nav sēdējis bezdarbībā, un arī policijā kāpis pa karjeras kāpnēm - viņš no kārtībnieka kļuvis par inspektoru! Savukārt jau šajā rudenī dziedātāju būs iespējams vērot kādā jaunā TV šov­ā.