Roberto iepazīstinās latviešus ar dzimto Sardīniju

© Publicitātes foto

Latvijas slavenākais itālis Roberto Meloni kopā ar ekstravaganto mākslinieci Elitu Patmalnieci un sirsnīgo televīzijas personību Rūtu Dvinsku šovā “Roberto. Ar mīlestību no Sardīnijas” iepazīstinās ar Sardīniju - to jau no 14. jūnija varēs ieskatīties nākamās paaudzes televīzijā Go3.

“Viss. Mans kvēlākais sapnis ir piepildījies, iepazīstināt manus mīļos latviešus ar manu dzimteni - Sardīniju! Visa ceļojuma laikā augstākie spēki mūs lutināja ar maijam netipiski siltiem un saulainiem laikapstākļiem, lai vasaras garšu varam jums nodot pilnībā,” emocionāli atklāj Roberto.

Sardīniju mēdz dēvēt par Eiropas Maldīvu salām. Arī šova vadītājiem bija iespēja skatīt tirkīzzilos ūdeņus un apslēptās pludmales, tverot skaistus flamingo kadrus, apmīļojot gandrīz visus salas ēzeļus un dodoties īstās ganībās. Māksliniece Elita Patmalniece pēc raidījuma atzīst, ka ir vērts ceļot un ieraudzīt, un izjust kaut ko jaunu, jo, ja vien dzīve ko piedāvā, tas jāizmanto. “Prieks viesoties tieši Roberto dzimtenē un justies tur kā savējam,” rezumē Elita.

“Man iepriekš nebija nekāda priekšstata par Sardīniju, taču tā mani ļoti pārsteidza. Es nepavisam negaidīju tādus kontrastus, ko varēja vērot, pārbraucot no pilsētas uz pilsētu, no vienas pludmales uz otru, un no jūras piekrastes uz kalnu ciematiem. Tieši šis ir iemesls, lai raidījumu skatītos un gūtu pirmos priekštatus par to, ko patiesībā sniedz Sardīnija, lai uzreiz pēc tam varētu plānot savu nākamo ceļojumu,” sajūsminās Rūta Dvinska.

Jāpiebilst, ka raidījuma noslēguma filmēšanas dienā ekskluzīvu vakariņu laikā filmēšanas komandai pievienojas arī viena no slavenākajām itāļu aktrisēm, kuras vārds pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Izklaide

Grupa “Tautumeitas” izdevusi ekspresīvu un interesantu dziesmas “Danco, Jāni” videoklipu, savukārt par 22. jūnija rītā ieplānoto koncertrituālu Daugmales pilskalnā Ķekavas pusē ir labas ziņas, ir sliktas ziņas un ir informatīvas ziņas.

Svarīgākais