Pašmāju padsmitgadnieks Amanito izdod repa minialbumu angļu valodā

 
©Publicitātes foto

Pašmāju hiphopa uzlecošā zvaigzne (tā vismaz viņš tiek pieteikts), 19 gadus jaunais izpildītājs Amanito laidis klajā savu trešo studijas albumu “5th dimension”. Līdz ar albumu publiskots arī tajā esošā singla “Mirror” lirikas video.

Minialbumā “5th dimension” iekļautas sešas kompozīcijas, kuras Amanito radījis no 2021. gada jūlija. “Albums ir muzikāls ceļojums caur dažādām dimensijām, kuras nereti mūsu acīm ir netveramas, tomēr ir jaušamas dažādās dzīves situācijās,” tā to komentē viņa PR nometne.

“Piektā dimensija ir vieta, kur katra doma kļūst par realitāti. Vieta, kur valda mīlestība un miers, vieta, kur neviens nav lieks, un visi ir viens. Projekts iezīmē jaunas ēras sākumu gan manā radošajā ceļā, gan pasaulē ārpus mūzikas. Apsolu katru klausītāju paņemt līdzi nelielā prāta ceļojuma caur Amanito pasauli. Esiet sveicināti piektajā dimensijā!” saka pats Amanito.

Vienlaikus ar EP klajā nācis singla “Mirror” liriku video. Kā norāda Amanito, “Mirror” ir dziesma, kurā viņš izsakās par savām problēmām, kas noteikti ir skārušas arī citus. Hiphopa izpildītājs atzīst, ka agrāk viņam bija nepatīkami skatīties spogulī: “Tomēr tikai skatoties uz savu atspulgu un tam iestāstot, ka patiesībā esi daudz spēcīgāks, nekā pašam liekas, spēj tikt galā ar visu, kas tevi rauj uz leju.” Lirikas video veidojis Bryson Mercury (Reinards Jānis Saulītis).

Plašāka Latvijas hiphopa mūzikas fanu redzeslokā Amanito nonāca 2021. gada rudenī, kad klausītājus pārsteidza kā viens no viesmāksliniekiem repa vecmeistara Kurta jaunākā albuma “Laikā” ierakstā. Savukārt pirmoreiz jaunā izpildītāja vārds izskanēja 2020. gadā, kad viņš izdeva savu pirmo singlu “Tick Tock”. Šobrīd Amanito iznākuši jau 11 singli un trīs studijas albumi.