Piektdiena, 1.decembris

redeem Arnolds, Emanuels

arrow_right_alt Izklaide

Izdota Olgas Rajeckas 50 populārāko dziesmu grāmata

© Publicitātes foto

Izdevniecība “MicRec” dziesmu nošu un dziesmu vārdu sērijā “Populārākās latviešu dziesmas” izdevusi Olgas Rajeckas dziesmu grāmatu.

Šajā grāmatā iekļautas 50 dziesmas, kuras par savām padarījusi enerģiskā dziedātāja un tie kolektīvi, kuros Olgas Rajeckas balss ir bijusi viena no vadošajām (“Eolika”, “Turaidas roze”, “Bāze 7”, “Dāmu pops”, “Tango”). Grāmatā iekļautas Imanta Kalniņa, Raimonda Macata, Arņa Medņa, Aigara Grāvera, Gata Gaujenieka, Ingara Viļuma, Ainara Virgas, Ulda Marhileviča, Mārtiņa Freimaņa, Vara Vētras, Ginta Stankeviča, Māra Ozoliņa, Valda Atāla, Tomasa Kleina un, protams, arī Borisa Rezņika dziesmas ar Laimas Līvenas, Imanta Ziedoņa, Jāņa Baltausa, Māra Čaklā, Jāņa Petera, Pētera Zirnīša, Guntara Rača un citu dzejnieku vārdiem: “Ziemeļvējā”, "Kad man vairs nebūs 16", "Es neesmu Džeina Fonda", "Saullēkts", "Dzīve ir viena", "Lielā zive", “Svētku diena", “Tu jau zini (tāds ir tas vējš)”, “Tu esi skaista visos niekos, sīkumos”, “Saule riet”, ”Varbūt rīt” un vēl, vēl un vēl.

Šī ir jau 22. grāmata šajā sērijā, kurā līdz šim iznākuši Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Marhileviča, Laura Reinika, Guntara Rača, Mārtiņa Freimaņa, Aivara Hermaņa, grupu “bet bet”, “Līvi” un “Prāta vētra” dziesmu krājumi, kā arī Ziemassvētku izlases, tautasdziesmu izlase un populāru latviešu dziesmu izlases bērniem.