Svētdiena, 19.maijs

redeem Lita, Sibilla, Teika

arrow_right_alt Izklaide

Liepājas pludmales festivāls atgriežas pēc divu gadu pārtraukuma

© Lauris Vīksne/F64

Lielākais pludmales festivāls Latvijā “Summer Sound” atkal atgriežas - pēc divu gadu pārtraukuma tas apmeklētājus priecēs 29. un 30. jūlijā Liepājā.

“Mums ir milzīgs prieks, ka beidzot ir iespēja turpināt darbu pie festivāla organizēšanas. Jau 2019. gadā lepojāmies ar Baltijas lielākā pludmales festivāla titulu, sasniedzot pasākuma vēsturē kuplāko apmeklētāju skaitu. Mēs turpinām strādāt un ticam, ka šogad mums visiem izdosies izbaudīt atkalredzēšanās prieku, bet mūsu viesiem - savu trakāko šīs vasaras piedzīvojumu,” tā festivāla “Summer Sound” organizators Uldis Pabērzis.

“Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu - abās dienās festivālu apmeklēja kopumā 32 000 cilvēku.

Festivālā jau iepriekš izziņota tāda Latvijas mūziķu kā “Musiqq”, Gacho, “Jumprava,” “Dagamba”, “Astro’n’out”, “Singapūras Satīns”, “Kreisais Krasts”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, Ralfs Eilands, “Rīgas Modes” un citu dalība, bet drīzumā mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām.