Izziņots pirmais festivāla "Positivus" galvenais mākslinieks

 
©f64.lv, Vladislavs Proškins

"Positivus" festivālā nākamā gada jūlijā Rīgā uzstāsies hiphopa mākslinieks "A$AP Rocky", informē festivāla rīkotāji.

"Ņujorkas hiphopa žanra lielākā zvaigzne "A$AP Rocky" ir izveidojis kopprojektus ar gandrīz visiem lielākajiem sava žanra pārstāvjiem - Kendriku Lamāru, Dreiku, Frenku Oušenu, "Tyler, The Creator", Skepta, "FKA Twigs", "21 Savage", "London On Da Track", "Kid Cudi", "Gucci Mane", "Santigold", "2 Chainz", "Yelawolf" un apliecinājis arī spēju sajaukt šķietami nesavienojamo, radot populārus skaņdarbus kopā ar tādiem mūziķiem kā "Tame Impala" un "Moby"," izpildītāja daiļradi raksturo festivāla rīkotāji.

"A$AP Rocky" debijas albums "Long.Live.A$AP" pie klausītājiem nonāca 2013.gadā ar pavadošo singlu "Goldie". Debijas ierakstam sekoja 2015.gada studijas albums "At Long Last A$AP", kas ierindojās albumu topu pirmajā vietās. 2018.gadā "A$AP Rocky" trešais solo albums "Testing" ierindojās "Billboard 200" albumu 4.vietā. 2019.gada aprīlī "A$AP Rocky "un "Joey Bada$$" ierakstīja kopēju skaņdarbu "Too Many Gods", kas tika iekļauts "For the Throne: Music Inspired by the HBO Series Game of Thrones" dziesmu sarakstā.

"A$AP Rocky" šoruden atkārtoti izdeva savu debijas miksteipu "Live.Love.A$AP", kuram apritēja desmit gadi. Tas pirmo reizi nonāca mūzikas straumēšanas platformās un tajā tika iekļauta arī jauna dziesma "Sandman". Albumā dzirdams virkne mākslinieku sadarbību, bet "A$AP Rocky" pēdējais īstais solo skaņdarbs bija "Babushka Boi", kas tika izdots 2019.gadā.

Iecerēts, ka "Positivus" festivāls 2022.gadā atsāksies pēc divu gadu pauzes, taču pārcelsies no Salacgrīvas uz Rīgu, Lucavsalu.